Oblíbená reality show Robinsonův Ostrov už poznala svého vítěze, ale soutěžící Nikola Doné začíná překvapovat ještě víc než v samotné soutěži, ve které se dostala do finálové čtveřice soutěžících. Nedávno se nám dostalo do rukou tohle video, kde právě Nikola pózuje úplně nahá a rozhodně je na co se dívat!

Tohle video bylo natočené při focení kampaně #vesvékůži a za celým projektem a nápadem stojí Svoboda zvířat. Nikola se rozhodla pomoct dobré věci, a byla proto ochotná jít s vlastní kůži na trh. Soutěžící Robinsonova ostrova Nika se nám také svěřila, že focení bylo domluvené hodně narychlo a jí se nepovedlo sehnat žádné živé zvíře, se kterým by pózovala a dodala focení ten správný šmrnc.

Je ale rozhodnutá tuhle kampaň a vlastně i Svobodu zvířat podporovat dlouhodobě a na příští focení se lépe vybavit. Nikola Doné je opravdu výrazný a osobitý typ ženy, se svojí dokonalou postavou se nemá absolutně za co stydět a určitě by mohla podobné projekty podporovat častěji, protože je na co se dívat.