Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Dominika Myslivcová promluvila o problémech s váhou a zacvičila si s naší redaktorkou

+ Dalších 11 fotografií
Dominika Myslivcová promluvila pro eXtra.cz, jak se jí povedlo dosáhnout tak nádherného těla, a předvedla několik jednoduchých cviků i naší redaktorce, která prochází proměnou a snaží se zhubnout. Růžová kočička má dnes luxusní tělo!

Dominika Myslivcová (23) se dnes může chlubit krásnou postavou, kterou si pečlivě hlídá, ale nebylo tomu tak pořád. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že nejhorší to bylo v období, kdy natáčela pořad Češi na cestách, na tyhle fotografie se už nemůže ani podívat.

Také se její váha hodně zvedla po delším pobytu v USA, i když, jak sama řekla: „Já se cítila dobře, nosila jsem volné letní oblečení a připadala jsem si pořád stejná, šok nastal po návratu, kdy mi kamarádky řekly, že jsem hodně přibrala! To byl pro mě impulz začít něco dělat.“

Populární blondýnka také dodala: „Nemusí se člověk přejídat, aby nabral, i alkohol dělá hodně, a vím o tom své, člověk si myslí, že sklenička vína sem tam nebo dobrý drink nemohou uškodit, ale opak je pravdou.“ Dnes je ale vše jinak a Dominika má tělo hodné závisti.

Poté, co se rozhodla vzít boj s kily do svých rukou, jí to jde báječně. Momentálně funguje na takzvané krabičkové dietě, jak sama říká: „Není to jen o tom jíst málo a pořád jen saláty, krabičky mám nastavené tak, abych měla vyváženou stravu a také jedla pravidelně, což jsem v minulosti hodně zanedbala.“

Poprosili jsme Dominiku, zdali by neukázala našim čtenářům a redaktorce, která prochází proměnou, cviky, které ji dostaly do tak báječné formy, v jaké je dneska. Dominika neváhala ani vteřinu a předvedla jednoduché cviky a spoustu z nich jde klidně vyzkoušet i v domácím prostředí.

Dominika také prozradila, že necvičí jen tak někdy, jde tvrdě do sebe a trénink si dopřává DENNĚ! Její odhodlání motivovalo i naši redaktorku Lauru k tomu, aby to vydržela a šla dál, je to sice náročná cesta, ale není nereálná. A také ne vždy se dá nadrozměrné tělo schovat pod sexy hadříky. Co myslíte?

Už brzy 2. díl a pokračování proměny naší redaktorky Laury v sexy kočičku na eXtra.cz.

Související články

Další články