Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Do živého vstupu BBC napochodovaly děti hovořícího odborníka a svět umírá smíchy!

Ten pocit, když jste táta na plný úvazek a u toho děláte živý vstup do televize! Tohle video obletělo svět a všichni umírají smíchy! Profesor Robert Kelly, odborník na jihokorejskou politiku, se při tomto živém vstupu televize BBC asi pořádně zapotil! Napochodovaly mu do něj totiž vlastní děti.

Expert v živém vstupu hovořil o obžalobě jihokorejského prezidenta Park Geun-hye, ale v pokoji se bohužel, nebo možná díky bohu, zapomněl zamknout. A tak se během vstupu dveře rozlétly a naštrádovala si to tam jeho dcera, která vypadala, jako by mu chtěla trochu asistovat. Zatímco se ji Kelly snaží odstrčit, vjede do místnosti další batole v chodítku. A to už jdeme do kolen!

Děti si prý myslely, že tatínek hovoří s babičkou, a tak chtěly pozdravit. Jako třešinka na dortu doslova vletí do místnosti Kellyho manželka, která se snaží děti odstranit. Do záběru se ještě jednou vrátí po čtyřech, aby zavřela dveře, což je už úplný strop.

Expert se sice v přenosu omlouvá, ale je vidět, že zadržuje smích. My jsme ho tedy nezadrželi! Politický expert se poté ptal, jaká je šance, že se video stane virálním. Drahý Roberte, už se stalo a my ti děkujeme za to, že jsi nám zlepšil den!

Související články

Další články