Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

VIDEO: Dívka si fotila u stromu sexuchtivá selfie. Co na nich bylo?

Někteří lidé jsou doslova posedlí focením selfie. Sami sebe fotí kdykoliv, kdekoliv a v jakýchkoliv pozicích. Mladá dívka si udělala na veřejnosti velmi zajímavou fotku. A vůbec si nelámala hlavu nad tím, že ji někdo může vidět.

Když máte potřebu fotit, tak prostě fotíte. Mladá dívka zřejmě svůj sexy snímek potřebovala někomu poslat. A tak neváhala, stáhla si legíny a začala si fotit svůj zadeček, na kterém měla jen titěrná tanga. Bylo vidět, že si na snímcích dává opravdu záležet.

Fotografií si udělala několik, a když si myslela, že už tu správnou fotku má, natáhla si zase legíny a snímky si v telefonu prohlížela. Samozřejmě si dívky všiml muž, který ji viděl z okna. A ihned ji natáčel na video. To pak umístil na YouTube a okamžitě se stalo hitem internetu. Všichni si ho hojně sdílejí a dívce se posmívají. „Myslím, že měla mít s někým sex a nemohla se dočkat,“ napsal muž k videu.

Někteří jsou ale na straně dívky. „Rozhodně se nemá za co stydět. Je hezká a má i hezký zadeček. Každý si může dělat, co chce, kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv,“ napsala jedna uživatelka. Je otázkou, jestli se dívka při pohledu na svoje video zasměje nebo pořádně naštve.

Související články

Další články