Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

VIDEO: Dívka si dokáže sednout na vlastní hlavu! Z toho vám spadne čelist!

+ Dalších 7 fotografií
Seznamte se s Allison Schieler z New Yorku. Tanečnice a akrobatka se zaměřením na pole dance se dokáže ohnout do nejroztodivnějších pozic. Ohebných akrobatek je mnoho, ale tahle číča si dokáže sednout na vlastní hlavu! Nedokážete si to představit? Tak se na to podívejte!

Allison se většinu života živila jako tanečnice, pak se ale rozhodla, že si dá pauzu. Jednou se takhle ocitla v tanečním studiu Body and Pole, kde se zaměřují nejen na Pole dance, ale také na různé akrobatické kousky. A tak se stala řekněme profesionální cirkusačkou.

Vystupuje na různých akcích jako atrakce, láme svoje tělo do neuvěřitelných pozic a vydělává si tím hodně slušné peníze. Kdejaká jogínka by jí mohla závidět!

Navíc se dokáže posadit na vlastní hlavu, jednoduše se ve stojce zlomí do takové polohy, kdy se ocitne s vlastním zadečkem na hlavě. Tohle by jí záviděli možná i muži, i když někomu její ohebnost přijde šokující až nechutná. Na to mladá lektorka flexibility z Queensu ale nedbá a žije si spokojeně svůj umělecký život. Na svět se totiž dokáže dívat i z úplně jiné perspektivy.

Mohlo by vás zajímat

Další články