Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Co má v kalhotkách? A má tam vůbec něco? Bezpohlavní model Petr Nitka odhalil úplně všechno!

+ Další 2 fotografie
Ve světě módy jsou stále více populární bezpohlavní modelové. Nejedna světová kosmetická značka si zvolila za tvář své kampaně na make-up muže. Zdá se, že androgynní modelové začínají ovládat svět módy. Alespoň ve světě tomu tak je. U nás je to stále trochu kontroverzní téma. Přestože v této kategorii máme ve světě také své zastoupení. Je jím model Petr Nitka, který předvádí módu jak pro muže, tak pro ženy.

Petrova kariéra začala v Austrálii, kde fotil pro magazíny. A právě v té době přišel na to, že může fotit jak ženskou, tak mužskou módu. Má za sebou Fashion Week v Kapském městě, na Slovensku a nyní ho čeká jeden v Indii, kde bude předvádět jako úplně první bezpohlavní model v historii země.

Asijské a africké země jsou přesně jeho cílem, chce se zaměřit hlavně na ty státy, které téma bezpohlavního modelingu zakazují nebo tabuizují. Navíc je cestování jeho velkým koníčkem.

Petr se již od malička lišil od ostatních. Vždy ho zajímala móda a make-up, ale na klasický pánský modeling nemá výšku. Možná i proto svou kariéru odstartoval hlavně focením.

Publikum na Petra reaguje většinou pozitivně, ti, co ho neznají, dost často předpokládají, že je žena. I jeho rodina ho vždy podporovala a je na jeho úspěchy pyšná.

Co se týče Petrovy orientace, líbí se mu výhradně muži a svěřil se nám, že je v současné době nezadaný. A odhalil i další pikanterie ze svého soukromí.

Podstoupil jsi někdy nějakou operaci? Máš změněné pohlaví?

Nikdy jsem nepodstoupil žádnou operaci na změnu pohlaví, ani žádnou plastickou operaci.

A máš nějakou v plánu?

Neplánuju žádnou operaci. Dřív se mi nelíbil můj nos nebo zuby, ale už jsem se sebou docela dobře smířený.

Takže mozkem jsi žena a od pasu dolů muž?

Musím říci, že se tím moc nezaobírám, cítím se spíše unisexově. Ale asi tak 70 % mozku je spíše ženských. Mám spíše ženský pohled na svět, ale samozřejmě jsou také nějaké mužské záležitosti v té hlavě.

A i když jsi od pasu dolů muž, máš na sobě třeba teď krajkové prádlo?

Myslím, že teď na sobě nemám vůbec žádné prádlo. Ale vlastním jak pánské spodní prádlo, tak i dámské krajkové kraťásky.

Myslíš, že je androgynní modeling společenský trend, že takových modelů bude přibývat?

Nemyslím si, že je to trend, myslím si, že jsme to ve společnosti dotáhli už tak daleko, že každý může být, čím chce.

Související články

Další články