Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

VIDEO: Bída a totální trapnost! Český fotbal dokonale ilustruje tenhle příšerný song

+ Další 4 fotografie
Pořád to ještě může být horší. Že ve Francii dopadneme zle, naznačil už tento trapný fotbalový song. Kdo to proboha vymyslel?

„Písnička se mi líbí. Hlavně ten text,“ říká bezelstně na videu gólman Petr Čech a vy v tu chvíli opravdu netušíte, zda to myslí vážně, nebo si z celé fotbalové veřejnosti dělá prču.

Tenhle song dokonale ilustruje to, kam se po nevydařeném evropském šampionátu propadl český fotbal.

Na videu vidíme zpoceného Jardu Plašila, který není schopen uzpívat pár tonů a je zadýchaný. V době nahrávání této děsivé písně ještě netušil, že podobně si bude počínat také ve Francii na fotbalovém pažitu.

Dále vidíme zarudlého Pavla Vrbu, kterého nahrávání písně neskutečně otravuje. Zase paralela. Je dobře, že tento arogantní nerudný chlapík odtáhl do země, kde zítra znamená včera.

Jediný, koho zpěv baví, je plzeňský poděs David Limberský. Ono když máte dvojku v žíle, tak se každému zpívá tak nějak lépe. Škoda, že David všechny své kousky ukázal už před cestou do Francie a tam byl zcela jalový.

Píseň se jmenuje Všichni za jednoho. A my máme pocit, že všichni za tím jedním (šéfem asociace Peltou) kráčíme…

Kam? To nechtějte vědět.

Mohlo by vás zajímat

Další články