Určitě jste viděli video, ve kterém dala umělkyně Tatia Pilieva dohromady dvacet „náhodných“ lidí, kteří se zrovna poprvé viděli, a jejich úkolem bylo líbat se. Experiment se stal obrovsky populárním a na YouTube si už video prohlédlo více než 36 milionů lidí. Proč se ale lidem tak moc líbí? Není to třeba tím, že v něm hrají profesionální modelky?! A herci, kteří umějí předstírat vášnivou intimitu?

Celé je to ve skutečnosti reklama na značku oblečení. Mezi dívkami jsou profesionální modelky Natalia Bonifacci, Ingrid Schram nebo Langley Fox. Je tam také zpěvačka Z Berg a mezi muži tam můžete vidět například zpěváka Damiana Kulashe z kapely OK Go nebo Justina Kennedyho, který zpívá v kapele Army Navy. Zbytek jsou také méně známí herci.

Takže charismatické italské modelky, profesionální herci a zpěváci z indie kapel umí na kameru zahrát, že se poprvé líbají? Jak překvapivé… Je jasné, že kdyby Tatia Pilieva vzala skutečné lidi z ulice, výsledek by byl poněkud méně vášnivý. A možná spíše dost komediální.