Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Viděli jste to video, ve kterém se dvacet náhodných lidí poprvé líbá? Celé je to podvod, hrají v něm profesionální modelky a herci!

Modelka Natalia Bonifacci rozhodně není jen tak někdo z ulice.
Zdroj:

Určitě jste viděli video, ve kterém dala umělkyně Tatia Pilieva dohromady dvacet „náhodných“ lidí, kteří se zrovna poprvé viděli, a jejich úkolem bylo líbat se. Experiment se stal obrovsky populárním a na YouTube si už video prohlédlo více než 36 milionů lidí. Proč se ale lidem tak moc líbí? Není to třeba tím, že v něm hrají profesionální modelky?! A herci, kteří umějí předstírat vášnivou intimitu?

Celé je to ve skutečnosti reklama na značku oblečení. Mezi dívkami jsou profesionální modelky Natalia Bonifacci, Ingrid Schram nebo Langley Fox. Je tam také zpěvačka Z Berg a mezi muži tam můžete vidět například zpěváka Damiana Kulashe z kapely OK Go nebo Justina Kennedyho, který zpívá v kapele Army Navy. Zbytek jsou také méně známí herci.

Takže charismatické italské modelky, profesionální herci a zpěváci z indie kapel umí na kameru zahrát, že se poprvé líbají? Jak překvapivé… Je jasné, že kdyby Tatia Pilieva vzala skutečné lidi z ulice, výsledek by byl poněkud méně vášnivý. A možná spíše dost komediální.

Související články

Další články