Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Videa jim sluší! To je 5 nejkrásnějších youtuberek českého internetu

Teri Blitzen je sympatická, úspěšná, ale hlavně krásná mladá žena!
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Svět, alespoň ten v jejich cílové skupině, která je tak trochu mikrosvětem, jim leží u nohou a kluci a muži všeho věku nad nimi slintají. Které youtuberky se však skutečně dají považovat za krásky?

Youtubeři jsou fenoménem dnešní doby, a tak se logicky stávají krom idolů i sexsymboly.

Nejinak je tomu i v celkem pestrém českém rybníčku, který nabízí pestrou škálu krasavic, které objevil internet.

Tohle je 5 největších krasavic z blogerské scény!

 1. Gabrielle Hecl

  Už její přízvisko napovídá, že je „Gabi“ tak trochu drsňačka. I když velice inteligentní. Studuje konzervatoř, zajímá se o hudbu a sluší jí to, i když se záměrně zamračí. Je přesnou protiváhou své bývalé kolegyně Teri Blitzen, se kterou se ale skvěle doplňovaly. Podobně jako ona má budoucnost pevně ve svých rukou, a tak se jí jen tak nezbavíme.

 1. Lucypug

  Dvacetiletá čarokrásná slovenská youtuberka, která má stále dobrou náladu a úsměv na tváři, sází na roztomilý kukuč a oči jako studánky. Navíc je velmi kreativní, čímž se jí daří minimálně na Slovensku odlišit od dalších blogerek. Soudě dle jejího Instagramu by s ní ale žádný záprdek moc dlouho asi nevydržel. Lucy je stále na cestách, po dovolených a hodně času tráví s GoGo Manem, což jí jedině přidává na popularitě.

 1. GetTheLouk

  Z té slečny doslova srší kreativita, ale i přirozené sebevědomí. Lou není vizážistka ani vyškolená kosmetička, ale obyčejný nadšenec, kterému se ale neobyčejně daří. Agilní slečna, která momentálně spolupracuje s prestižní firmou Rimmel, bude jistě imponovat mužům, kterým se líbí holky „krev a mlíko“. U Lou to však sedí a ohromně jí sluší!

 1. Shopaholic Nicol

  Loňská, zřejmě po zásluze zvolená blogerka roku exceluje nejenom svými videi, ale i svým půvabem. Sympatická blondýnka se pyšní možná vůbec nejlepším mluveným projevem na scéně a vyniká i tím, jak umí prodat svou krásu. Krásně a přitom přirozeně stavěná šestadvacetiletá entertainment blogerka, která patří mezi milovnice hudebních festivalů, nemá o nápadníky nouzi a rozhodně se není čemu divit. Ta holka jede!

 1. Teri Blitzen

  Byla to právě Shopaholic Nicol, která na vyhlášení blogerky roku trochu překvapivě porazila Teri Blitzen, což příliš neusnesl její kamarád Johnny Machete. Nyní však těsně, ale přece triumfuje roztomilá Teri. O téhle dospívající hvězdičce se ale i přesto mluví nejvíc. Krom pětihvězdičkového vzhledu s nadějí na ještě větší posun se diskutuje hodně i v souvislosti s její prostořekostí. Mladí se s ní identifikují zejména díky její přirozenosti a sebekritičnosti. Je upřímná, přímá a umí obsáhnout hodně široký záběr youtuberských disciplín – beauty, fashion, party videa nebo prostě klasické plkání o ničem, ale vlastně o všem. Teri je jistota, které si všímají i firmy, jako je Coca Cola. Tahle holka se zkrátka neztratí a dá se na ni i moc hezky koukat!

Související články

Další články