Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vězeňkyně odsouzená k trestu smrti: Popravě unikla tím, že otěhotněla! A bez sexu!

Vězeňkyně otěhotněla i přes to, že neměla sex!
Zdroj: profimedia.cz
Vězeňkyně Nguyen Thi Hue (42) byla odsouzena k trestu smrti. S tím se ale nehodlala za žádnou cenu smířit. A tak si poradila tak, jak to nejlépe uměla. Otěhotněla! Podle vietnamských zákonů totiž nesmí popravit ženu, která je těhotná nebo má dítě mladší tří let. Jenže k tomu, aby byla těhotná, nepotřebovala ani sex.

Každý se chce vyhnout popravě jinak. Někteří žádají o milost nebo se do nekonečna odvolávají. Vietnamka, která byla odsouzena za pašování drog k trestu smrti, to vymyslela pěkně po svém a originálně.

Podplatila totiž o patnáct let mladšího vězně Nguyena Tuan Hunga (27), který jí několikrát předal injekce se svým spermatem. Stálo ji to zhruba 60 tisíc korun, ale vyplatilo se! Udělal to tak minimálně dvakrát loni v srpnu. Žena si pak sperma vstříkla do pochvy. Osud tomu tak chtěl a ona opravdu otěhotněla! Teď se její rozsudek smrti automaticky změní na doživotí.

Kvůli její vynalézavosti už přišli ve vězení Quang Ninh o místo čtyři dozorci. Žena byla zatčena v roce 2012 za obchodování s drogami a v roce 2014 byla odsouzena k trestu smrti. Samozřejmě se hned odvolala, ale soud její odvolání zamítl.

Nguyen by měla rodit za dva měsíce a její trest bude změněný na doživotí. Podle vietnamských zákonů totiž nemůže být popravena žena, která je těhotná nebo má dítě mladší 3 let. Její lest jí tak zachránila život. Z vězení se ale už nejspíš nepodívá.

Související články

Další články