Přítelkyně Jaromíra Jágra (44), Veronika Kopřivová, nechce před veřejností vypadat jako holka, která se nechá živit svým bohatým přítelem. Vzhledem k tomu, že Veronika není zrovna výkvětem inteligence, její kariéra modelky skončila u tyče v Německu a řemeslem, ve kterém je vyučená, se živit nejspíše nebude, tak se rozhodla, že znova oživí svůj internetový obchod s hadříky.

Její „obchůdek“ můžete na Facebooku najít pod názvem Just By Veronika. O všech modelech, které prodává, pravidelně informuje své fanoušky na Instagramu.

Kromě oblečení, které tam prodává, nezapomene nikdy zmínit, jak je tahle práce náročná a jak moc ji vyčerpává. Před několika měsíci sklidila obrovskou kritiku za to, když začala fňukat, že ji z té těžké práce odvezli. Veronika totiž během jednoho dne musela vyřídit před padesát adres, což je pro přítelkyni Jaromíra Jágra naprosto vyčerpávající činnost.

Přitom pravda byla úplně někde jinde. V tom případě se už nemůžeme divit, že by bývalá striptérka nezvládla profesi kadeřnice, protože tahle práce je přece jenom trochu náročnější, než mačkání na klávesnici a balení balíčků.

Ovšem když se podíváme na modely, které Veronika prezentuje a prodává, nemůžeme se zbavit dojmu, že vypadají příliš lacině a budí dojem, že je Veronika hromadně skupuje někde na tržnici.

Jsou její modely vůbec originální? Suma, za kterou je prodává, by tomu odpovídala. Odpovídá tomu však i kvalita oblečení? Na první pohled rozhodně ne. Materiál na obrázku nebudí ten nejkvalitnější dojem. Modely na fotkách vypadají jako ty, které si kupují vesnické holky na tržnicích, aby si připadaly světově.

Zájem o její oblečení je průměrný. Veronika nepřišla s ničím novým na trh, čím by okouzlila davy dívek a žen. Ale musíme jí nechat fakt, že dělá alespoň něco.