Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová exkluzivně pro eXtra.cz o zranění Jágra: Je to pro mě velmi citlivé…

+ Dalších 102 fotografií
Hokejový čarostřelec Jaromír Jágr prodělal vážné zranění, když z tvrdého zákroku s havířovským Markem Sikorou vyvázl značně otřesen. Na ledě mu zapadl jazyk a mimo tržnou ránu nad horním rtem si odnesl celkový otřes. Redakce eXtra.cz oslovila Jágrovu partnerku, krásnou Veroniku Kopřivovou (26), které se nemluvilo lehce a byla ze zranění svého vyvoleného značně v šoku...

Veronice se nemluvilo lehce. Nechtěla stav svého partnera komentovat. „Omlouvám se, je to pro mě velmi citlivé. Není mi z toho dobře. Teď mám jiné starosti, než řešit cokoliv jiného,“ byla její slova a bylo opravdu znát, že ji Jardovo zranění velmi zasáhlo.

Půvabná Veronika je v Česku velmi krátce a věří, že se její partner dá do pořádku. „Jsem tu jen pár dní,“ dodala Veronika Kopřivová, která je svému partnerovi velkou oporou v nelehké situaci.

Hokejový bůh zatím zůstává v klidovém režimu doma. Od nešťastného sobotního duelu se neobjevil na stadionu. V klubu zatím nikdo netuší, zda bude schopen nastoupit ve středu v Českých Budějovicích. Držme Jardovi palce, aby se jeho stav jen lepšil!

Mohlo by vás zajímat

Další články