Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

VERONIKA DOSTÁLOVÁ OBJEVILA PEKLO NA ZEMI: 60 000 Kč za sex s někým, kdo má v podprdě zřejmě zadek? Jako fakt?

VERONIKA DOSTÁLOVÁ OBJEVILA PEKLO NA ZEMI: 60 000 Kč za sex s někým, kdo má v podprdě zřejmě zadek? Jako fakt?
Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
Občas si k tomu sednu a hledám lidi, co se na téhle planetě nenarodili, ale dělají tu jen jakýsi demografický průzkum. Zkoumají naše zvyky a snaží se přizpůsobit. A směju se. Teď už se ale nesměju, protože nemůžu. Našla jsem totiž tohle! Málokdy jsem objevila takovou příšernost, která mě zbavila slov. Nemohla jsem to ani nasdílet, protože jsem se styděla, že se někdo dozví, že jsem na to vůbec klikla. Dámy a pánové, modelka, režisérka a příležitostná herečka...Tadá! Lucka Motýlová!

Ne, ne a ne!

Já to nepochopím. Je žena, co porodí dítě. Snaží se ho vychovat, jak nejlépe může. Dáváte mu najíst, dáváte mu lásku a je to váš jediný smysl života po osmnáct let, než si zase oddychnete.

A ten fakan vám to všechno vrátí tím, že se z něj stane TOHLE

Abych vás uvedla do celé kauzy. Na Facebooku má několik veřejných profilů člověk, co sám sebe nazval modelkou, režisérkou, herečkou a především studentkou medicíny na Univerzitě Karlově. Kde ty informace vzala, netuším. Ten člověk jménem Lucka Motýlová má prsa velikosti dvou vzducholodí. Ale karma by mě asi neměla úplně ráda, kdybych psala o tom, jak vypadá. Vypadá příšerně.

Takže tenhle člověk si dokonce založil oficiální stránky, kde pokud bude mít dostatečnou návštěvnost, začne postovat nahé fotky. To ve mně ale evokuje vzpomínku na Medúzu, na kterou jste se podle řecké mytologie nesměli podívat, jinak vám hrozilo zkamenění.

Její nejoblíbenější statusy jsou otázky na velikost penisu jejích sledujících, pročež pokud je opravdu velký, mile ráda vám svým levým ňadrem pohltí monitor a obývák.

Vlastně se na to musíte podívat sami. Já jsem o ní chtěla psát, ale nenajdu slova, kterými bych vyjádřila takhle imbecilní mentalitu. A zase si říkám. Prosím, ať je to zas nějaké PR, ať to ve skutečnosti neexistuje. Prosím.

Ale ne. Její web fakt funguje.

Takže se na to podívejte. A až vám někomu ty kozy tahle tlustá, vyžraná, laciná dvacítka pošle, okamžitě mi napište!

Související články

Další články