Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Veronica Biasiol vystavila svoje přednosti: Tvoje ňadra jsou větší než má hlava, vtipkují fanoušci

Veronica Biasiol vystavila svoje přednosti: Tvoje ňadra jsou větší než má hlava, vtipkují fanoušci
Zdroj: instagram
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
vánoce po svém
Youtuberka a influencerka Veronica Biasiol nedávno oslavila své jednadvacáté narozeniny a patří mezi jedny z nejznámějších slečen na sociálních sítích. Veronica Biasiol se rozhodla, že těsně před Vánoci odjede se svým přítelem za teplem. Společně se rozhodli pro Dubaj, odkud youtuberka postuje jednu odvážnou fotku za druhou.

Veronica Biasiol je česká YouTube hvězdička, která je na sociálních sítích propíraná hlavně kvůli svému vzhledu a líčení. Brunetka nedávno přiznala, že podstupuje pravidelně zvětšování rtů, ale rozhodně se za to nestydí, protože se tak cítí zkrátka dobře.

Lidé, kteří Veronicu na sociálních sítích sledují, nemohli přehlédnout, že si nechala zvětšit hrudník, což vyvolalo bouřlivé diskuze. Na podobnou hysterii je Veronica už dávno zvyklá. Jedni ji sledují s obdivem, druzí s údivem a další ji nemohou ani vystát.

Těsně před Vánoci se youtuberka rozhodla, že si s přítelem zaletí do tepla. Tentokrát zvolili Dubaj, kterou má Veronica v oblibě. Samozřejmě že Biasiol náležitě využila toho, že může vystavit své přednosti v plavkách a svůj Instagram plní pěkně odvážnými snímky.

Podle reakcí fanoušků jsou ohlasy víc pozitivní, než je u téhle hvězdičky obvyklé. "Fandím ti, vypadáš perfektně," píše jedna z komentujících. "Ty máš prsa velká jako moje hlava," vtipkuje v dobrém další.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy