Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Veronica Biasiol vystavila dokonalý zadek na Čapím hnízdě: Fanoušci ji za to hustě sejmuli

Veronica Biasiol na Čapím hnízdě.
+ Dalších 10 fotografií
Módní ikona pro teenagery Veronica Biasiol vystavila sexy tělíčko na farmě Čapí hnízdo a fanoušci ji začali drsně hejtovat. Veronica jim pak vzkázala, že její zadek nesouvisí s politickými názory.

„Dokonalý relax! Musím říct, ze tohle místo je jedno z nejkrásnějších v republice! Na prodloužený víkend úplně perfektní. Rozhodně se sem musím vrátit,“ napsala Veronica Biasiol na svůj Instagram a ukázala fotku z wellness na Čapím hnízdě. A fanoušci ji logicky začali hejtovat, že podporuje údajné dotační podvody Andreje Babiše (63).

„Přijde mi trochu sporný, že jako někdo, kdo se vyjadřuje k politice, tu vychvaluješ místo, které bylo vystavěno díky velkým dotačním podvodům. Ale určitě to tam je super, o tom žádná. Jenom by mi asi moje morálka nedovolila si tam dát ani hranolky,“ napsala jedna z fanynek.

„Tak já vám to řeknu takhle, to místo tam bude stát i bez mých i vašich politických vyznání. Proč si to kazit, tady jde o můj zadeček,“ odpálkovala ji svůdná Veronica.

„To sice opravdu jen tak nezměníme, ale jde přeci o hodnoty, které vyznáváme, svět se mění malými krůčky. Pro někoho ale asi je primární vlastní řiť,“ vrátila úder naštvaná fanynka.

Veronica jí pak doporučila, ať z jejího Instagramu vypadne.

Mohlo by vás zajímat

Další články