Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Veřejné bičování v islámském světě dosáhlo vrcholu! Tuhle holku potrestali, protože stála PŘÍLIŠ BLÍZKO U PŘÍTELE

Islámské právo šaría není žádný med. Tuhle holku z Indonésie zbičovali na ulici za opravdu malicherný přestupek - stála moc blízko u svého přítele.

Ve městě Banda Aceh mají navrch muslimové a právo šaría. Tady se na vás moc budhistů usmívat nebude, tady vládne pevné slovo Koránu.

Veřejné mrskání hříšných muslimů je tu běžné, přesto je to vždy velká událost. Sejdou se davy lidí, kteří chtějí vidět utrpení toho, kdo se provinil proti islámu. Někteří si drsné exekuce točí na video a pak je dávají na internet. Tady se moderní svět potkává se středověkem.

Tuhle dvacetiletou dívku seřezali, protože stála příliš blízko u svého přítele. A to prý šaría zakazuje, blízko u sebe mohou stát prý jen manželé. Na případ upozornil mimo jiné britský Daily Mail.

Máme takový pocit, že tahle dívka si bude dávat velký pozor, kam si příště stoupne. Dostala 23 ran přes záda a dopadla ještě relativně dobře.

V provincii Aceh jsou zakázané polibky a dotyky mezi nesezdanými páry. Trestá se tu pití alkoholu, homosexualita, a dokonce i hraní hazardních her. Nedávno zbičovali dva chlapce, kteří byli spolu doma bez dozoru dospělých. Prý hrozilo, že by mohli podlehnout pokušení…

Související články

Další články