Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vémola a Ceterová se rozešli: Karlos sklízí kritiku, za Lelou stojí desítky lidí včetně Daisy Lee

Vémola a Ceterová se rozešli: Karlos sklízí kritiku, za Lelou stojí desítky lidí včetně Daisy Lee
Zdroj: IG: @karlos_terminator_vemola
+ Dalších 7 fotografií
reakce lidí
Rozchod Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30) překvapil mnoho fanoušků, kteří se rozhodli ihned reagovat. Lela svého bývalého partnera už před časem obvinila z nevěry, k čemuž se "Terminátor" vyjádřil tak, že k ničemu takovému nedošlo. Lidé se postavili za Ceterovou s tím, že ji obdivují a stojí na její straně.

V noci ze soboty na neděli oznámil Karlos Vémola nečekanou novinku - s jeho partnerkou Lelou Ceterovou se rozešli. MMA zápasník dokonce vysvětlil, proč tomu tak je a jak to teď celé bude. Chtějí být těmi nejlepšími rodiči pro maličkou osmiměsíční Lili, ale spolu už být nechtějí. A tato slova vyvolala vlnu kritiky vůči bijci zvanému "Terminátor".

Kritika na Karlosovu hlavu

"Karlosi, víte, co byste měl udělat? Zaměřit se na svou vlastní osobu a najít pokoru v sobě samém. Vy jste vnitřně nedospěl v hodně stránkách. Je mi líto těch dětí, které necháváte za sebou jen proto, že vám ta vaše kariéra stoupla do hlavy a do trenek," vyjádřila se Gabriela a získala přes 1100 souhlasných reakcí v podobě To se mi líbí.

"Dospělý chlap, co si neudrží rodinu, není chlap. Můžeš mít sebevětší svaly, ale to tě chlapem nedělá. Tvoje cesta není špatná, ani dobrá. Je tvoje. Ale rodina to není a nebude. Užij si svoji cestu životem, kterou jsi věnoval a věnuješ svému životnímu stylu MMA. Tvoje rodina je MMA," napsal Luděk. "Rozumní rodiče? V první řadě jste neměli vše ventilovat na sociálních sítích. Srovnejte si to mezi sebou v reálném životě. Sdílení a odepisování na stories je dost ubohé," protáčí oči Honza.

Lidé reagovali i na část o údajných nevěrách, Karlos totiž stále tvrdí, že k ničemu takovému nedošlo. Například Václav na to poukázal: "Údajné nevěry? To jako fakt? A co to tvé porno se třema šl*pkama?" Najdou se i tací, kteří stojí za Vémolou a Lelu se jali urážet. "No jo, vybral sis zlatokopku, co jsi čekal. Hnusná umělá bárbína. Chudák Lili," zkritizoval Lukáš Ceterovou.

Desítky lidí stojí za Ceterovou

Lela se zrovna nedávno potýkala s nemístnými poznámkami o tom, že je zlatokopka a s Karlosem byla jen kvůli penězům. Velmi rychle takové jedince vyvedla z omylu tím, že za Karlosem nepřišla podle jejích slov "s holou p*delí", žila v luxusu ještě před tím, než jej vůbec poznala. Pod jejím příspěvkem se objevilo mnoho komentářů, kde ji fanoušci obdivují.

"Držím palce. Myslela jsem, že jsi typická zlatokopka, ale teď čumím, že jsi nezávislá žena, co umí odejít od chlapa a postarat se sama o sebe i s dítětem. Tak ať to zvládnete," chválila Lelu hvězda snímků pro dospělé Daisy Lee. "Je vidět, že jste rozumná žena! A ne to, co z vás dělá bulvár a někteří lidé. Přeji hodně sil a ať je jen a jen lépe," přidala se Zdenka.

"Smutné, když je chlapovi na obtíž žena i dítě a vymění je za šl*pky, které nejsou unavené. Ale nebuď smutná, alespoň neztrácíš čas s egoistou, co si nevidí dál než na penis," napsala Martina.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy