Po neuvěřitelně dlouhých jedenácti letech konečně došlo na lámání chleba! Topmodelka Eva Herzigová (44) a Gregori Marsiaj (40) se budou brát! Eva už jedno nevydařené manželství prožila, a tak je pochopitelné, že se do svatby moc nehrnula. Její první sňatek proběhl v roce 1996, kdy si vzala bubeníka a nechvalně proslulého sukničkáře skupiny Bon Jovi Tica Torrese. Manželství tehdy nevydrželo ani dva roky.

Šarmantní italský byznysmen po letech vztahu nakonec sebral všechnu odvahu a své lásce se včera vyslovil. A už bylo na čase, s Evou totiž Gregori má tři syny, George (9), Philipa (6) a Edwarda (3).

Eva radostnou zprávu oznámila na svém Instagramu, kde sdílela fotografii svého dnes už snoubence s jedním z jejich synů a k tomu napsala. “Ty jsi ten jediný…” A samozřejmě nechyběl hashtag „zasnoubení“.

Jak už to tak bývá, tak ani v této lásce nebylo vše až tak růžové. Eva se s Gregorim v roce 2011 dokonce málem rozešla. Její partner byl tenkrát sám v Praze na obchodním jednání a z jedné party zamířil do hotelu s neznámou sexy brunetkou. V tu chvíli ovšem netušil, že ho u toho nafotili paparazzi. Měl na kahánku, ale nakonec se partneři udobřili a jsou spolu dodnes.