„Já mám domeček blízko centra,“ hrdě prohlásí, jak kdyby zakotvil vedle Gotta na Bertramce. Po chvilce tlachání a několika dalších pokusech dostat mě do postele z něj vypadne, že vlastně bydlí v Modřanech. Ubožák! Jak kdyby neznal pravidlo desítky – skutečná Praha pro lidi na úrovni končí Strašnicemi, a to jsem ještě dost hodná. Všechny pražské části s vyšším číslem jsou už jen pro naplaveniny a socky, které nemají peníze na normální bydlení blíže Václaváku. To, kde chlap bydlí, dokonce ovlivňuje jeho sexuální výkony, což potvrzuje i můj velký test! Kde muži stojí za hřích a kde nechat tanga nad koleny?

Cucáci ze Žižkova

Díky krasavici Bezděkové víme, že Žižkov je špinavý a nebezpečný. Já vám k tomu přidám info o Žižkovácích. Ti jsou také špinaví a nebezpeční, a to především kvůli nedostatku peněz na účtu a přebytku alkoholu v krvi. Trvalou adresu zde mají milovníci levných putyk a hloupých studentek z VŠE. Zkrátka nápadníci, kteří nestojí za řeč. Ke mně do postele po velmi špatných zkušenostech již nesmějí, ale ženám se slabostí pro ztroskotané existence mohou vyhovovat.

Hipsteři z Vinohrad

Barevné kšandy, na ruce vytetovaný nesmysl a plnovous. S pár hipstery z Vinohrad jsem na randíčko zašla a sex nebyl úplně nejhorší. Na druhou stranu se nemůžu ubránit pocitu, že tyhle týpky mnohem víc než ženská mušlička vzrušuje káva z vacuum potu. Nebo obrážení sekáčů, což zase smrdí nízkorozpočtovým vztahem. Hipsteřina v posteli baví chvilku, pak je čas jít o dům dál. Nebo rovnou o městskou část dál.

Kravaťáci z Anděla

Kde je byznys, tam jsou peníze a hromady frustrovaných manažerů s touhou po tajné milence. V okolí pražského Anděla jsem znesvětila poševním sekretem řadu kanceláří. Verdikt? Na kravaťáky si nemůžu stěžovat! Sexuální výkony sice nezajímavé, ale postkoitální péče prvotřídní. Standardem je zahrnutí drahými kabelkami a třpytivými dárečky. Diskrétnost přeci něco stojí.

Zazobanci z jedničky

Malá Strana, Staré Město, Josefov a vše kolem Pařížské patří mezi prestižní adresy s vysokou koncentrací politiků, podnikatelů, celebritek a boháčů všech věkových skupin. Umějí si užívat života a nešetří v žádném ohledu. Když chtějí jíst, tak jen to nejlepší. Když se baví, šampaňské teče proudem. A když jim ležím nahá v posteli, jedou na plný výkon. Pro náročné ženy jsou místní muži ideální kořistí. Jen je nutné dát si pozor, zdali dotyčný na Praze 1 skutečně bydlí. Najde se nemalé množství takových, kteří do zmíněných končin chodí pouze očumovat na bar.

Karlínu a Libni zdaleka se vyhni

Je mi jedno, co píšou v novinách. V posledních letech se úroveň Karlína a Libně sice zvedla, ale s chlapama je to stále bída. V Karlíně jsem vyzkoušela trenéra z posilky, jednoho moderátora a majitele bistra. Pocit, že bydlí v dobré čtvrti, z nich dělá neprávem namyšlené a arogantní zaprděnce. Při sexu chválí sami sebe, jak jim to skvěle jde. Opak je pochopitelně pravdou. Navíc nevím, čím to je, ale dle mých skromných statistik mají muži z Karlína a Libně v průměru nejmenší camprdlíky. Asi něco ve vzduchu po povodních z roku 2002. Jinak si to nedokážu vysvětlit.

Sečteno, podtrženo, mezi žhavé tipy patří Praha 1, Praha 5 a částečně Praha 2. Zbytek je opruz, nuda bez orgáče a neschopnost nejen na matraci. Nabíječe je zapotřebí geograficky filtrovat a pečlivě si hlídat, kde mají zvonek s příjmením. Jejich adresa je dle mých sexperimentů důležitější, než si vůbec dokážete představit.