Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velký tarotový horoskop na rok 2016! Co vás v nadcházejících měsících čeká?

Karta Čtyři meče znamená, že situace ve vaší práci bude v roce
2016 klidná a bezkonfliktní.
Zdroj: Astrohled
Magické tarotové karty vám prozradí, co vám rok 2016 přinese v lásce, v kariéře i v rodině! Pro každé znamení jsme vytáhli tři karty, které vám prozradí, co vás čeká a nemine!

Beran

Láska: Karta Hvězda vám věští, že rok 2016 bude v lásce skvělý! Ze svých ideálů o dokonalém partnerovi neslevíte a to se vám vyplatí, protože přesně takového budete mít po svém boku! Budete přesně vědět, co chcete, a osud vám to dopřeje! S protějškem vás budou spojovat společné zájmy a názory, a to bude základem vašeho pevného vzájemného pouta a dlouhodobého šťastného a naplňujícího milostného vztahu. Práce: Karta Smrt je znamením, že vás v pracovní oblasti čekají velké změny! S něčím ve své kariéře se budete muset rozloučit, aby se uvolnilo místo novým věcem. Zpočátku vám to bude trochu líto, ale váš nový kariérní směr bude mít velký potenciál a přinese vám mnohem více seberealizace. Změny budou probíhat postupně během celého roku, ale ty nejzásadnější vás čekají hned v jeho prvních měsících! Rodina: Karta Šest mečů vám předpovídá postupný posun někam jinam, než jste byli doposud. Ve vaší komunikaci s příbuznými vyjde hodně věcí na povrch a díky tomu budete moct najít nový způsob společného fungování. Bude to souviset i se změnami v životě každého jednoho z vás. Rodinné změny se naštěstí obejdou bez konfliktů a proběhnou v poklidném duchu, budete držet pohromadě jako jeden dokonalý tým.

Býk

Láska: Karta Osm holí vám slibuje, že v lásce naberou události rychlý spád a nudit se v příštím roce rozhodně nebudete! Právě naopak, užijete si spoustu dobrodružství, vzrušení a vášně! Osamělost vám nehrozí a na opačné pohlaví budete působit velmi přitažlivě, hlavně díky svému aktivnímu životnímu stylu a zajímavým zálibám. Protějšek ocení, že po vašem boku se nenudí a že se bude pořád něco dít. Práce: Karta Síla vám přináší téměř nevyčerpatelnou energii a motivaci do práce, ale výzvou pro vás bude, jestli se vám povede ji správně nasměrovat. Jenom některé projekty a příležitosti, ke kterým se dostanete, budou opravdu perspektivní, ale naštěstí na to budete mít s trochou snahy celkem dobrý čich. Když si nevyplýtváte svoji činorodou energii na zbytečnosti, čeká vás významný kariérní posun! Rodina: Karta Vůz značí, že pro harmonické vztahy v rodině budete muset držet otěže pevně ve svých rukách a neponechat nic náhodě. Budou zde určité protichůdné energie a názory a vaším úkolem bude zajistit, aby mezi nimi nevznikaly konflikty, ale aby oba tábory navzájem konstruktivně spolupracovaly. Ukáže se, že máte v tomto směru velmi dobrý organizační talent.

Blíženci

Láska: Karta Páže holí vám do milostného života přinese novou svěží energii a nové podněty. Nezadaní se mohou těšit na spoustu příležitostí k seznámení, mezi kterými bude snad konečně i ten pravý nebo ta pravá! Zadaní si dopřejí společné krásné zážitky, které opět oživí a obnoví váš vztah. Bude krásné pocítit k dlouhodobému partnerovi opět zamilovanost, tak jako kdysi ve vašich společných začátcích! Práce: Karta Šest pohárů vám věští příjemnou atmosféru v práci, která vydrží po většinu času v nadcházejícím roce. Ve společnosti kolegů se budete cítit příjemně a na pracovišti si budete připadat téměř jako doma. Pracovní tempo bude pohodové a nepříliš hektické, takže stres se vám bude vyhýbat. Bude vám dělat radost, když za sebou uvidíte kus dobře odvedené práce, kterou děláte nejen kvůli penězům, ale i proto, že to má smysl. Rodina: Karta Devět holí vám prozrazuje, že něco visí ve vzduchu a v průběhu dalšího roku se to postupně provalí a následně vyřeší. Energie napětí ve vaší rodině vás nejprve bude trochu zneklidňovat, ale pak pochopíte, že to mělo svůj účel a smysl. Konečně pochopíte do hloubky, co se ukrývá v pozadí některých věcí, a zjistíte, jaká cesta vede k vyřešení otázek, které vás trápí.

Rak

Láska: Karta Dvě hole vám věští spolupráci dvou silných osobností – vás a vašeho protějšku! Oba dva budete vědět, co od života chcete, a ruku v ruce se vám budou vaše cíle naplňovat mnohem snáz než každému o samotě. Vaše láska bude založena na společných plánech a cílevědomosti a tak to má být. Někdo moudrý totiž kdysi řekl, že láska neznamená dívat se jeden na druhého, ale dívat se společně stejným směrem! Práce: Karta Čtyři poháry znamená, že v práci se neubráníte pocitům nespokojenosti, i když vám ve skutečnosti nebude nic zásadního chybět. Vy se však odmítnete spokojit s málem a budete mít velké ambice, proto budete mít sklon vidět občas věci příliš černě. Optimista říká, že je pohár napůl plný, pesimista, že je poloprázdný – vy budete vidět vaši kariéru jako poloprázdnou. Budete toužit více naplnit svůj potenciál a s trochou štěstí se vám to do konce roku povede! Rodina: Karta Sedm holí vám prozrazuje, že ve své rodině budete občas prožívat pocity osamělého bojovníka. Jako kdyby měli ostatní úplně jiné priority než vy! Některé věci se budete jen marně snažit prosadit a úspěchem pro vás bude, když své blízké přivedete alespoň k několika kompromisům. Berte to sportovněji, vždyť se nejedná o nic zas tak zásadního a možná si děláte zbytečné nervy kvůli maličkostem!

Lev

Láska: Karta Rytíř pohárů je pro lásku mimořádně příznivá, v roce 2016 se tedy máte na co těšit! Budete prožívat nádherný, láskyplný a velmi harmonický vztah, ve kterém si budete s partnerem projevovat spoustu něhy a s radostí si vycházet ve všem vstříc. V dlouhodobých vztazích přichází období vhodné pro usmíření a nové začátky – pokud vám to tedy příliš neklape, v nadcházejícím roce bude jedinečná šance to změnit! Práce: Karta Král holí vám přináší velmi optimistický a energický postoj k práci, díky kterému budete snem každého zaměstnavatele! Budete ochotni pracovat naplno, ale za svoji práci budete asertivně požadovat patřičně vysokou odměnu! Lákat vás bude i podnikání, a pokud se k němu odhodláte, bude se vám po celý rok velmi dobře dařit. Ochota riskovat vám bude přinášet zisky a úspěch, který vám bude leckdo závidět! Rodina: Karta Věž značí, že ve své domácnosti musíte v příštím roce počítat s převratnými změnami! Ne všechny vás zas tak úplně potěší – už jste si zvykli na určitou stabilitu a bezpečí, takže se vám bude zpočátku špatně zvykat na nové věci. Nakonec však zjistíte, že i to, co na první pohled vypadalo nemile, je ve skutečnosti k něčemu dobré. Věci se budou vyvíjet velmi dynamicky a rychle a připravte se na neočekávané události!

Panna

Láska: Karta Sedm mincí vám slibuje, že vaše dlouhodobé snažení v lásce přinese v příštím roce konečně své ovoce! Budete se radovat z příjemného a harmonického vztahu, ale nebude to zadarmo – jen vy sami budete vědět, kolik energie, času a kompromisů vás to stálo. Ale výsledek vám udělá radost. Nezadaným Pannám dá navazování nového vztahu hodně práce, ale o to krásnější bude. Zadaní zas konečně vyřeší některé spory a upevní svůj svazek. Práce: Karta Tři poháry předznamenává velký úspěch a věští vám, že v práci budete mít v roce 2016 spoustu důvodů k radosti! Vaše kariéra se bude vyvíjet velmi slibně a taky vaše výdělky budou stát za to! Své úspěchy však nebudete slavit sami, ale ve společnosti svých kolegů z týmu. Budete totiž dobře vědět, že bez nich byste to tak daleko ani náhodou nedotáhli. Sdílená radost je dvojnásobná, takže o to lepší to celé bude! Rodina: Karta Blázen vám přináší velmi zajímavou věštbu – konečně se odhodláte jít tak trochu proti proudu a prolomit zažité konvence rodinného života. Vaši příbuzní si budou možná ťukat na čelo, když se dozví o některých vašich rozhodnutích, ale vy sami z nich budete mít ohromnou radost a to bude nejdůležitější. Nakonec budou muset i oni uznat, že chuť experimentovat se vyplatí!

Váhy

Láska: Karta Deset pohárů vám věští velké milostné štěstí a citové naplnění! Zároveň tato karta přeje rodinnému životu, takže sebe a svého partnera nebudete vnímat jen jako pár, ale hlavně jako základ pevné a šťastné rodiny – ať už máte ratolesti nebo o nich teprve uvažujete do budoucna. Zadaným i nezadaným Váhám se splní jejich sny a přání o šťastném vztahu a věci se budou po celý rok vyvíjet přesně takovým směrem, o jakém jste vždy snili! Práce: Karta Pět pohárů vás upozorňuje, že rok 2016 vám přinese určité rozčarování z přístupu některých kolegů nebo obchodních partnerů k práci. Ukáže se, že určité osoby jsou nespolehlivé a počítejte s tím, že kvůli tomu nakonec padne i nějaký slibně rozjetý projekt. Ale ještě není všem dnům konec a vy budete mít i jiná želízka v ohni. Takže i když vás to bude mrzet, pořád budete mít dost jiných věcí, na kterých můžete stavět! Rodina: Karta Pět mečů vám prozrazuje, že vztahy ve vaší rodině nebudou v příštím roce zas tak docela upřímné a otevřené. Každý si bude hrát podle vlastních pravidel hry a bude před ostatními ukrývat své karty a to bude znamenat značný chaos – už nebudete vědět, co si máte o věcech myslet a komu můžete opravdu věřit. V této situaci se nakonec i vy začnete chovat trochu vypočítavě a zištně. Nakonec se však ukáže, že to bylo k něčemu dobré.

Štír

Láska: Karta Čtyři hole vám věští nové krásné začátky v lásce – pro nezadané začátek úplně nového vztahu, pro zadané jeho obnovu a oživení. Opět oprášíte to, co vás kdysi sbližovalo, a vzpomenete si, proč jste se s partnerem vlastně dali dohromady. Pocítíte zamilovanost tak jako na začátku. Nezadaní se zas dočkají vztahu, který jim konečně přinese kýženou stabilitu a jistoty. Bude velmi příjemné zamilovat se do člověka, na kterého se můžete opravdu spolehnout! Práce: Karta Rytíř holí vám přináší nadšení a spoustu energie do práce – v nadcházejícím roce to chcete dotáhnout daleko, takže se svým pracovním úkolům budete věnovat na plný plyn! Přinese to své ovoce a vaše kariéra se posune o velký kus kupředu! Budete mít velkou kreativitu a odvahu pouštět se do neprobádaných vod a to vám přináší vynikající perspektivu v podnikání. Odvážným přeje štěstí a vy mezi ty odvážné rozhodně budete patřit! Rodina: Karta Páže pohárů vám prozrazuje, že rodinné vztahy se budou rozvíjet a prohlubovat pomalu a opatrně, ale jistě. Svým nejbližším budete věnovat hodně pozornosti a lásky a domácí život pro vás bude velmi důležitý. Je zde šance na usmíření rozhádaných vztahů s příbuznými, ať už blízkými, nebo vzdálenějšími. Velké slovo bude mít vaše intuice, která vám vždy pomůže najít to správné řešení, i v zamotaných situacích.

Střelec

Láska: Karta Královna holí vám do nadcházejícího roku přináší energii, optimismus a radost ze života. To všechno se bude projevovat ve vašem milostném vztahu. Na lásku se budete dívat pozitivně a díky tomu se všechny problémy snadno vyřeší a oproti předcházející době se vaše situace výrazně zlepší. Nezadaní budou hledat partnera aktivně, budou vyhledávat příležitosti k seznámení a tato námaha se vám vyplatí! Práce: Karta Rytíř mincí vám věští vytrvalost a cílevědomost v práci, díky tomu budete dosahovat jednoho kariérního úspěchu za druhým. Nebude to otázka přízně Štěstěny, ale ovoce vaší vlastní práce. Budete mít jasné ambice a za těmi si půjdete. Tato cesta bude hladká a budete na ní potkávat pouze drobné překážky, které s dostatečnou dávkou odhodlání snadno překonáte. V zaměstnání se vám vyplatí loajalita a věrnost, nespekulujte a zůstaňte na jednom místě. Rodina: Karta Svět je velmi šťastná a přináší vám vyhlídky na brzké vyřešení všech rodinných problémů, které vás trápí – včetně těch dlouhodobých! Úspěšně uzavřete jednu kapitolu života a věci, o které jste se dlouhá léta snažili, budete konečně moct vyhlásit za dokončené. Díky tomu se vám otevře prostor pro nové začátky, plány a nápady. Posunete se kupředu a budete z toho mít velkou radost.

Kozoroh

Láska: Karta Královna mečů vám prozrazuje, že základem spokojenosti v lásce bude v příštím roce upřímnost a otevřenost. Všechny problémy se vyřeší, když si přestanete před svým protějškem hrát na něco, čím ve skutečnosti nejste, a budete zkrátka sami sebou. Díky tomu mezi vámi vznikne opravdová a nejen hraná blízkost. Někteří Kozorozi zatouží po svobodě a nebude se vám příliš chtít se vázat, ale na druhé straně i partnerský vztah bude mít své výhody. Práce: Karta Čtyři meče znamená, že situace ve vaší práci bude v roce 2016 klidná a bezkonfliktní. Něco takového jste již potřebovali, protože už budete cítit vyčerpanost z toho, jako musíte neustále pracně prosazovat své zájmy a potřeby. Ale pozor, protože to bude pouze dočasné příměří! To, že se o některých věcech nebude mluvit, ještě neznamená, že je všechno v naprostém pořádku – druhá strana bude pouze vyčkávat na vhodnou příležitost! Rodina: Karta Král pohárů vám do rodinného kruhu přináší hluboké city, pevná a spolehlivá pouta. Atmosféra ve vaší domácnosti bude příjemná a klidná a se svými blízkými si budete drobnými pozornostmi dávat najevo, že jeden pro druhého hodně znamenáte. Pečovat o domov a rodinu vás bude bavit a budete tomu věnovat hodně času. Chopíte se i některých organizačních záležitostí a pod vaší taktovkou se všechno bude vyvíjet velmi zdárně!

Vodnář

Láska: Karta Rytíř mečů značí, že váš přístup k lásce bude v příštím roce velmi aktivní a iniciativní. Budete přesně vědět, co od vztahu očekáváte, a za tím si půjdete – někdy bohužel i přes mrtvoly! Svůj protějšek postavíte do situace, kdy nebude mít moc na výběr – buď se přidá k vašemu aktivnímu životnímu stylu, nebo se posunete o dům dál! Trochu více trpělivosti by přece jen neuškodilo. Nezadaní Vodnáři budou v nových známostech rychle tlačit na pilu! Práce: Karta Pět holí prozrazuje, že máte jasné ambice a jste ctižádostiví, ale budete se muset poprat se silnou konkurencí nebo s jinými překážkami – budou za tím stát lidé, kteří mají odlišný názor než vy. Poměrně často se budete zaplétat do drobných roztržek, týkajících se toho, co a jak bude nejlepší udělat, ale naštěstí budou konstruktivní a vždy to povede k nějakému přínosnému cíli. Akorát vás to bude stát poměrně hodně energie a psychického nasazení! Rodina: Karta Dva meče vám přináší pocit nerozhodnosti – zatím jsou sice věci v pořádku, ale budete vědět, že byste se měli v určitých záležitostech posunout kupředu a některé věci aktivně řešit. Nebude se vám však příliš chtít udělat rozhodující kroky, protože si nebudete jisti, jestli je to správné rozhodnutí. Po většinu roku 2016 tedy zůstanete ve starých kolejích, co se týče bydlení i organizace rodinného života – pořád však budete sbírat odhodlání ke změně!

Ryby

Láska: Karta Král mincí vám do milostného života pro nadcházející rok přináší praktické a racionální myšlení. Zamilovanost je sice krásná věc, ale žít z ní nelze – proto budete věnovat velkou pozornost tomu, jak si s partnerem zařídit váš každodenní život, jako jsou finance, bydlení a práce. Pro nezadané Ryby to bude důležitá otázka při seznamování – budete dávat přednost známostem s racionálně založenými a finančně dobře zabezpečenými osobami. Práce: Karta Spravedlnost vám věští, že vaše tvrdá práce se zúročí a za to, co se vám povede, budete po zásluze odměněni. Pokud ovšem něco odfláknete, pak si můžete být jisti, že to nezůstane bez následků. Poctivost v práci vám bude po celý rok 2016 přinášet ovoce a budete pociťovat příjemnou jistotu, že když něco uděláte, tak taky něco dostanete. V zaměstnání nebo podnikání se budete držet svých zásad a budete hrát férovou hru. Rodina: Karta Šest mincí je pro vaši rodinu příslibem materiálního dostatku a dobrého finančního zázemí. Budete si užívat skvělý pocit z toho, že peníze nejsou problém, a když něco potřebujete, můžete si to taky dovolit. Ke svým příbuzným budete díky tomu velkorysí a budete si užívat život na úrovni. Ale přílišnému utrácení se i přesto budete vyhýbat, protože budete vědět, že za těmito penězi stojí tvrdá práce.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz

Související články

Další články