Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Češky vyděsily chytré vibrátory! Tajně nahrávají vzdychání při masturbaci

Máte doma také hračku, která se ovládá přes telefon?
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Firma vyrábějící erotické pomůcky čelí velkému skandálu. Vibrátory měly "softwarovou chybu" a nahrávaly intimní chvilky svých uživatelek. Tyto vibrátory, ovládané pomocí aplikace se prodávají i v Česku. Nepatříte mezi oběti i vy?

Nové sexuální hračky nabízejí spoustu vymožeností. Můžete například svou oblíbenou erotickou pomůcku ovládat pomocí aplikace.

Výrobek od firmy Lovense umožňuje partnerům sdílet intimní chvilky i na dálku, jediné co musíte udělat, je spárovat svůj chytrý telefon s vibrátorem. Ženy ovšem neměly ani ponětí, že je jejich sexuální zážitek do aplikace také nahráván. Vzhledem k tomu, že se tahle hračka prodává i u nás, týká se ožehavý problém i Češek. Ty se běžely kouknout, jestli nemají takový vibrátor doma, na stránky výrobce ale nepíšou, asi protože se stydí.

Na tuto řekněme „softwarovou chybu“ upozornila jedna anglicky hovořící uživatelka, která zjistila, že v jejím telefonu je zvukový soubor s názvem tempSoundPlay.3gp. „Soubor byl úplný zvukový záznam o délce 6 minut z doby, kdy jsem naposledy použila aplikaci k ovládání vibrátoru. Nic takového jsem pochopitelně nechtěla,“ napsala uživatelka pod přezdívkou tydoctor na webu Reddit.

Ve svých telefonech podobný soubor našli i jiní uživatelé, píše deník Independent.

Firma původem z Hongkongu se omluvila a ujistila, že soubory nebyly sdílené na jejich server, i když to zákazníky značně znepokojilo. Nová aktualizace tento problém u přístrojů využívající iOS opravila. Na Androidech se obdobné obtíže podle firmy Lovense nevyskytly. V současné době by se tedy podobný incident opakovat neměl, aspoň to tvrdí zástupci firmy.

Pokud využíváte podobné zábavné aplikace, raději si zkontrolujte své zvukové soubory. V Čechách vibrátory Lovense včetně aplikace na mobilní telefon nabízí velká řada sex shopů.

Související články

Další články