Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Češky vyděsily chytré vibrátory! Tajně nahrávají vzdychání při masturbaci

Máte doma také hračku, která se ovládá přes telefon?
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Další fotografie
Firma vyrábějící erotické pomůcky čelí velkému skandálu. Vibrátory měly "softwarovou chybu" a nahrávaly intimní chvilky svých uživatelek. Tyto vibrátory, ovládané pomocí aplikace se prodávají i v Česku. Nepatříte mezi oběti i vy?

Nové sexuální hračky nabízejí spoustu vymožeností. Můžete například svou oblíbenou erotickou pomůcku ovládat pomocí aplikace.

Výrobek od firmy Lovense umožňuje partnerům sdílet intimní chvilky i na dálku, jediné co musíte udělat, je spárovat svůj chytrý telefon s vibrátorem. Ženy ovšem neměly ani ponětí, že je jejich sexuální zážitek do aplikace také nahráván. Vzhledem k tomu, že se tahle hračka prodává i u nás, týká se ožehavý problém i Češek. Ty se běžely kouknout, jestli nemají takový vibrátor doma, na stránky výrobce ale nepíšou, asi protože se stydí.

Na tuto řekněme "softwarovou chybu" upozornila jedna anglicky hovořící uživatelka, která zjistila, že v jejím telefonu je zvukový soubor s názvem tempSoundPlay.3gp. „Soubor byl úplný zvukový záznam o délce 6 minut z doby, kdy jsem naposledy použila aplikaci k ovládání vibrátoru. Nic takového jsem pochopitelně nechtěla,“ napsala uživatelka pod přezdívkou tydoctor na webu Reddit.

Ve svých telefonech podobný soubor našli i jiní uživatelé, píše deník Independent.

Firma původem z Hongkongu se omluvila a ujistila, že soubory nebyly sdílené na jejich server, i když to zákazníky značně znepokojilo. Nová aktualizace tento problém u přístrojů využívající iOS opravila. Na Androidech se obdobné obtíže podle firmy Lovense nevyskytly. V současné době by se tedy podobný incident opakovat neměl, aspoň to tvrdí zástupci firmy.

Pokud využíváte podobné zábavné aplikace, raději si zkontrolujte své zvukové soubory. V Čechách vibrátory Lovense včetně aplikace na mobilní telefon nabízí velká řada sex shopů.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy