Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Velký sexuální horoskop pro rok 2017 je tady! Štírům se bude dařit nejen v posteli, zato Ryby utřou nos!

Velký sexuální horoskop na tento rok je tu!
Zdroj: archiv
Dá se říct, že jsme se už rozkoukali v novém roce, a tak je na čase podívat se, co na nás pro zbývajících 11 měsíců připravily hvězdy. Pro milovníky horoskopů tu máme velký sexuální horoskop pro rok 2017, který odhalí, kdo si to letos vážně užije a kdo utře hubu.

BERAN

Loni jste měli žně, letos si to v posteli moc neužijete. Máte před sebou kritický rok, a to jak z hlediska partnerství, tak z hlediska sexu. Snažte tedy zaměřit svou pozornost na něco jiného a nějak se tím nestresovat.

BÝK

Pro Býky si hvězdy připravily pozitivní zprávy. V minulém roce jste konečně poznali partnera, se kterým to má jiskru, a tak nezbývá než si to letos pořádně užít. Třeba se z těch příjemných večerů dočkáte i přírůstku do rodiny.

BLÍŽENCI

Vy tímto rokem proplujete, ani nebudete vědět jak. Nečekají vás sice žádné extra vášně, ovšem nebudete si mít ani na co stěžovat. Prostě taková pohodička a normálka, buďte za to rádi.

RAK

Raci by se v roce 2017 mohli ocitnout v milostném trojúhelníku, který pro jejich typicky rodinnou povahu není nic obvyklého. Snažte se ovšem kvůli milencům nerozbíjet rodinu, mohlo by vás to pořádně mrzet.

LEV

Lvi si užívají sexu stále, vychází to z jejich ohnivé povahy, která se ani letos nezmění. Proto neměňte své zvyky a v peřinách si to pořádně užívejte. Ne nadarmo se řídíte heslem Žijeme jen jednou.

PANNA

Panny se tento rok budou zabývat více rodinou, vztahem a více citlivějšími věcmi, než je sex. Možná vás čeká svatba, zásnuby nebo narození potomka, váš rodinný život bude jen vzkvétat, ovšem na sex nebude moc prostoru.

VÁHY

Skoro by se dalo říct, že Váhy k životu prostě sex nepotřebují. Nic se na tom nezmění ani letos. Navíc se ve hvězdách píše, že rok 2017 pro vás bude rokem samotářským, to znamená, že se nedají vyloučit ani rozchody.

ŠTÍR

Štíři nebudou mít o sexuální hrátky nouzi, ovšem budou se muset vypořádat se zradou, kterou může být v jejich případě nevěra partnera. Bude pak už jen na vás, zda tento zádrhel váš vztah ustojí či nikoli. Co se ovšem týká pracovního života, podaří se vám naprosto vše, na co si vzpomenete.

STŘELEC

Lidé štěstěny, kteří milují prozkoumávat nové a nové věci. Je snad nějaká sexuální hra nebo pomůcka, které jste ještě nevyzkoušeli? V tom případě směle do toho, partner bude z vašeho umu nadšený.

KOZOROH

Trochu sadomasochistické sklony budou mít tento rok zástupci tohoto znamení. Objevíte v sobě touhu po bolesti spojenou se slastí. No snad se váš partner nezalekne a nevezme nohy na ramena.

VODNÁŘ

Vodnáři ucítí potřebu oddechnout si od partnerského života a zatouží po svobodě. Chuť na sex je neopustí, ovšem začnou toužit po objevování sami sebe a svého těla. Zavřete se tedy doma a masturbujte, co je libo.

RYBY

Ryby letos utřou nos. Bohužel nejde o znamení, které by se řadilo zrovna mezi sexuální přeborníky, a tak se nedivte, že o vás v tomto směru nebude letos zájem. Nebojte, rozhodně se jednou zablýská na lepší časy.

Související články

Další články