Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Štíři jsou nejnadrženější znamení zvěrokruhu

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Štíři jsou nejnadrženější znamení zvěrokruhu
Zdroj: Astrohled
Dnes si vezmeme na paškál sexuální život štíra v následujícím roce. Bude sušit, nebo ho čeká rok plný vzrušení? Když má člověk dostatek sexu, má i dostatek energie, pozitivní náhled na věci a celkově září! Štíři se narodili mezi 24. 10. a 22. 11. Jde o celkem komplikované osobnosti, ale v posteli jsou opravdu velmi šikovní.

Muž štír si ve společnosti obvykle zvykne držet se spíš v pozadí a v práci je svědomitý a nenápadný. Někde uvnitř však skrývá netušené vášně a pocity a jeho názory jsou jasné a vyhraněné.

Duše této ženy je výjimečná, přechovává v sobě neobvykle silné a trvalé city. Její náklonnost, stejně jako její zklamání, bývá vždy dlouhodobá. Štírka je obdařena intuicí a sebedůvěrou.

Beran

Velmi silná dvojka. Sexuální jiskřičky vám nad hlavami jen střílí, a to nejen pro tento rok! S beranem byste mohli být stabilní pár, ve kterém nikdy nevyhasne vášeň.

Býk

Tento rok pro vás bude celkově sexuálně plodný a s býkem po boku si zažijete nezapomenutelné chvíle plné vzrušení a nových objevů.

Blíženci

Blíženci budou pro vás tento rok naprosto passé. Jsou pro vás příliš nudní, a tak by vás jen stěží dostali do varu.

Rak

Rak je tou správnou volbou. Velmi rád si celý sex odmaká a bude vás neuvěřitelně hýčkat. To by mohla být záruka několika orgasmů. Jen ať pracuje, když ho to baví, že?

Lev

Průbojnost a síla lva vám bude tento rok silně imponovat, a tak pro vás budou lvi vysněnými milenci. Bohužel, na jejich straně pro vaše znamení takové nadšení nebude, a tak se s balením lva nezdržujte a dejte šanci někomu vhodnějšímu.

Panna

Citlivost a křehkost panny je přesně to, co potřebujete. Společně zažijete vzrušující chvíle, při kterých bude velmi horko. Oba milujete romantiku a vyjadřování citů, a tak nezapomínejte na kouzlo polibků, a to všude!

Váhy

S váhou se z vás stane sprosťanda a herečka z porna. Oblékněte si kožený přilnavý obleček, vezměte si bič a nechte pracovat fantazii. Bude to skvělé.

Štír

Bohužel, tento rok vám nebude přát, abyste si užili sex se stejným znamením. Oba jste až moc stydliví, a tak by z toho nic nebylo. Oba čekáte na signál od druhého, který ovšem nepřichází.

Střelec

To je hra na jistotu, a to v každém roce. Rok 2018 vaší vášni jen pomůže a zintenzivní touhu po sexu mezi vámi. Dá se předpokládat, že nepůjde o žádné něžné milování a na předehru asi také nebude čas.

Kozoroh

S kozorohem můžete být skvělí kamarádi. Dokonce byste v tomto roce měli potkat osudového kamaráda, který bude aspirovat na titul nejlepší kamarád. Na sex ovšem zapomeňte.

Vodnář

Toto bude silné spojení a vášeň půjde jen těžko zastavit. Vodnář by mohl být perfektní milenec - pokud vás už nudí váš partnerský sex, rozhodně vyhledejte vodnáře.

Ryby

Rybičky vám rády poskytnou náruč a budou oddaní a milující partneři. Pokud jde o sex, nepůjde sice o nic extra žhavého, ovšem vykouzlí romantiku jako z pohádky, a to také není k zahození.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy