Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Ideální na sex i vztah jsou Raci

rak
Zdroj: profimedia
Blíží se nový rok a s ním i nové možnosti, úspěchy či zvraty. Podívejte se, co vám předpověděly hvězdy a jak to s vámi dopadne v roce 2018. Bude vám to klapat v posteli? Většina z vás už ví, koho do své ložnice pustit a komu naopak nechat dveře zamčené, pro ty ostatní je tu velký horoskop. Co vaše znamení čeká s Rakem?

Muž rak je citlivý a empatický a zakládá si na tom, co mu říkají pocity. Láska pro něj znamená hodně. Obvykle vyznává tradiční hodnoty, je domácky založený a má smysl pro rodinný život. Nenechte se ovšem klamat. Nejde o žádné nudné suchary. V posteli si dokáží raci opravdu užít a díky jejich citlivosti bývá jejich prožitek velmi intenzivní.

Žena tohoto znamení je mimořádně emocionálně založená bytost. Je okouzlující a nesmírně ženská. Láska a rodina jsou v jejím životě na prvním místě. Při rozhodování se řídí intuicí. V sexu jsou račice skutečnými ženami. Křehkými, vášnivými i oddanými. Dá se říct, že jde o ideální ženu pro každého muže.

Rak

Jak je známo, pokud jste oba stejní, můžete si dopřát to, co máte rádi, a tak bude sex s rakem žhavým a nezapomenutelným zážitkem. Protože vyhledáváte romantické situace, ve spojení s rakem jich bude až až.

Lev

Pouto se lvem pro vás bude v tomto roce velmi intenzivní. V posteli vám to bude skvěle klapat a budete se navzájem doplňovat. Než si stihnete říct o orál, už budete mít partnera v klíně.

Panna

Tak toto není dobrá volba. Pokud jste divní a toužíte po sexu bez náboje, pak je panna tou správnou volbou. Ale předpokládám, že po klidu v posteli netouží nikdo.

Váhy

Jediné, co můžeme tvrdit, je, že sex s váhou pro vás bude velmi inspirující. Váha vám může ukázat nějaké nové ověřené taktiky, které by ovšem praktikovala radši s někým jiným.

Štír

Tak tady bude pořádně horko. Sex-appealem to tu jenom jiskří a přitažlivost mezi vámi by se dala krájet. Sundejte kalhotky a oddejte se!

Střelec

Rozhodně ano! V tomto roce si do své postele musíte přivést střelce. To bude sex plný vášně a vzrušení. Vzhledem k tomu, že milujete romantiku, vymyslí pro vás střelec nějakou hodně HOT milostnou hru.

Kozoroh

Spíš než o milence by v tomto případě mohlo jít o životního partnera. Váš vztah totiž bude v roce 2018 charakterizovat romantika a především stabilita.

Beran

Jak je známo, protiklady se přitahují, a proto je beran tou správnou volbou. Sex s ním bude plný jiskření, a tak bude tento zážitek velice intenzivní.

Býk

Tak pokud se ptáte, koho si tento rok vzít do postele, volba je jasná. Je to býk. Pro vás naprosto ideální milenec po všech stránkách. Předvede vám výkony, na které ještě dlouhou dobu nezapomenete.

Blíženci

Přestože s lidmi tohoto znamení naleznete porozumění a jsou pro vás dobrými přáteli, sex s nimi by pro vás nebyl nic výjimečného, a tak bych se do tohoto milostného aktu ani nepouštěla. Jde o ztrátu času, který si můžete užít ve společnosti někoho víc sexy.

Vodnář

Pokud si budete chtít opravdu pořádně, ale pořádně „ZA“, vyberte si vodnáře. To je pro vás skutečný milovník. Takto silnou přitažlivost s nikým jiným nenavážete. Ovšem po sexu honem pryč, o žádné citové porozumění nejde.

Ryby

Sex s rybou neurazí. Je mezi vámi silná náklonnost, která vás k tomuto činu bude svádět. Ryby vám také dají romantiku, kterou vy tak milujete.

Související články

Další články