1. Zapomeňte na vzdělání nebo selský rozum

Nevadí, že neumíte do pěti počítat nebo že kafe obsahuje kofein. Světe, div se, ale většina hokejistů nejsou úplní filutové a ke štěstí jim stačí skutečně pomálu intelektu. Především je pak svým intelektem samozřejmě nesmíte převyšovat. To by vám totiž moc neklapalo. Chytré vtípky také vynechte, neb je stejně nikdo nepochopí.

2. Považujte se za modelku

Ať už se kroutíte někde u tyče, nebo jste třeba pokladní, nazývejte se modelkou. To nevadí, že vás za ni nikdo jiný neoznačuje. Člověk musí jít svým snům naproti, i když jsou nesplnitelné. Hned, jak sbalíte někoho slavného a budete mu pózovat na rameni jako módní doplněk, můžete se tak vlastně nazývat oficiálně.

3. Stačí být krásná a usmívat se

Pokud bravurně splňujete první bod, vřele doporučujeme nemluvit. Ani na svých sociálních sítích. Nikdo od vás stejně nečeká více, než že budete krásná a usměvavá. To nevadí, že nic neumíte. Nemusíte zoufat, pokud sbalíte hokejistu, který posbíral pár milionů, už nic dělat nemusíte.

4. Hýčkejte ho

Na ostatní můžete být klidně příjemná jako sedmihlavá saň, ale pamatujte, že svého milého si musíte omotat kolem prstíku. Závisí na tom přeci vaše budoucnost, tady více než kdy jindy platí heslo „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“.

5. Chovejte se, jako by vám patřil svět

V momentě, kdy vás chlapec pojme za svou partnerku i veřejně, nebojte se chovat jako královna vesmíru. Automaticky se považujte za celebritu a uvidíte, že vás za ni brzy budou považovat i ostatní. Co na tom, že o vás doteď nikdy nikdo neslyšel.

6. Předstírejte, že tvrdě pracujete, ale ve skutečnosti nemusíte nic dělat

Stačí si založit online e-shop s hadry z tržnice a předstírat, jak strašně jste upracovaná. Pár fotek s hadičkami v nose na sociálních sítích neuškodí, abyste tomu dodala na dramatičnosti.

7. Vaše hokejka není jediná hokejka

Uvědomte si, že váš hráč není jediný na ledu, pokud vám nebude vyhovovat nebo až příliš brzy odhalí vaše postranní úmysly svézt se na vlně jeho slávy a peněz, můžete se poohlédnout po štěstí v jiném týmu. Máte opravdu velké pole působiště, takže se snažte. Hokejová branže není nic pro padavky.