Plán na léto je jasný! Najít parťáka, se kterým si užijete romantické večery, vzrušující sex i nespoutanou zábavu. Nikdo z nás ovšem v létě nehledá nic svazujícího a s příchodem podzimu vše končí a my se zase vracíme do starých dobrých a zajetých kolejí. Jak ale letní lásce dát jasně najevo, že jde pouze o časově omezené sexy období?

1. Nabalení

Nejdřív musíte svou vyvolenou nebo vyvoleného získat do své náruče. Proto bude fajn chodit na nejrůznější letní akcičky, na koupaliště, náplavku, prostě všude, kde se mladí lidé scházejí. Určitě vám to nebude dlouho trvat, protože v létě hledá románek snad úplně každý.

2. Prožití krásného léta

Když už máte konečně partnera pro celé léto, může začít ta pravá letní jízda v podobě mejdánků, romantických pikniků nebo žhavého sexu. Konečně nebudete všude sám a budete si užívat svůj doprovod. Naplánovat můžete třeba volejbalový turnaj párů nebo něco podobného.

3. Konec léta, konec všeho

S koncem léta přichází i rozloučení se s letní láskou. Ta by měla dopředu vědět, že její čas se brzo naplní a vy se vrátíte do svého starého života. Pokud budete chtít, můžete se párkrát v roce setkat a užít si pěkné chvíle, ale už si ani jeden nemůžete nabídnout to, co do teď.