Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Velký jarní horoskop: Raci mají šanci najít lásku, Lvi se naučí pokoře

Žena na rozkvetlé louce.
Zdroj: Pixabay
HOROSKOP

Jaro je vždy období nových začátků. Rodí se nový život, zapomínají se staré křivdy a obecně se svět zdá hezčí. Člověk se touto pozitivní energií snadno nakazí a to je dobře. Není ovšem na škodu nezapomínat, že i hvězdy s námi mají nějaké plány. Co na jaře čeká právě vaše znamení, se můžete dozvědět v našem velkém jarním horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Letošní jaro bude pro Vodnáře ve znamení velkého růstu. Dařit se jim může jak v lásce, tak v práci, kde se mohou dočkat zasloužené odměny. Jednat se ovšem může i o růst duchovní. Tito vizionáři si mohou být jisti, že z něj nevyjdou stejní, jako do něj vstoupili, a to rozhodně v pozitivním smyslu.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby by se měly věnovat svému rozvoji, mohly by se snadno přiučit něčemu novému, za což budou v budoucnu rády. S nově nabytými zkušenostmi mohou přijít i nové příležitosti. Toto plaché znamení má ve zvyku často se obětovat pro ostatní, a právě na tom by mělo zapracovat. Jaro, kdy všechno roste a kvete, je pro to ta pravá chvíle.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani by toto jaro neměli zapomínat především na svoje zdraví, jehož péči podceňují. Od věci by nebyla ani preventivní prohlídka. Berani mají tendence se přepínat a často na to doplatí. Zvýšené opatrnosti by měli dbát také na cestách a při sportovních aktivitách, kde jim mohou hrozit úrazy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jaro bude pro jinak lehce líné Býky obdobím velkým změn. Do života jim vstoupí mnoho nových lidí, kteří s sebou přinesou mnoho nových možností, a bude jen na samotných Býcích, jak s nimi naloží. Býci se obecně do změn moc nehrnou, nyní by ovšem měli vybrat tu správnou příležitost ze všech nabízených a popadnout ji za pačesy.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pro Blížence bude jaro důležitým bodem zlomu, kterého se již dlouhou dobu obávali. I přes počáteční strach je možné, že změna, která přijde, nakonec nebude tak děsivá, jak čekali. Důležité je, jako vždy, jak se k tomu postaví. Čím dříve nastalou situaci přijmou za svou a naučí se s ní žít, tím dříve mají šanci být šťastnější než kdy dřív.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jaro bude pro Raky časem lásky, jen to chce před ní nezavírat oči. Citliví Raci mívají ve zvyku se ze strachu před zklamáním často uzavírat. Nyní by se takovému chování měli rozhodně obloukem vyhnout, neboť by si tak mohli pohřbít vlastní štěstí. Vypadá to, že se blíží princ na bílém koni a hledá právě vás.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi si tohle jaro uvědomí, že pro všechny nejsou středobodem vesmíru a nemohou čekat, že se jim vše podřídí. Ačkoli mají na jaro velké plány, někdo blízký jim do nich takříkajíc hodí vidle a jim nezbude nic jiného než se přizpůsobit. I když jim to bude logicky proti srsti, v budoucnu se na tuto událost budou dívat jako na ponaučení.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vždy organizované Panny by toto jaro neměly zapomínat především na své přátele. Je sice chvályhodné, kolik toho obětují pro svou kariéru, měly by si dát ovšem pozor, aby nakonec nezůstaly úplně samy. Pokud budou každé pozvání kamkoli vždy odmítat, časem je přestanou zvát. To ovšem neznamená, že musí svou práci úplně odsunout.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pro Váhy bude toto jaro obdobím, kdy by si měly udělat pořádek, a to jak v životě, tak doma. Lehce snobské Váhy jsou milovníky krásna, občas ovšem zapomínají na to, že i ta nejkrásnější věc časem ztratí svůj lesk. Když se takových položek ve svém okolí zbaví, uvidí, o kolik lehčeji se jim bude žít. A přibude místo na něco nového.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři prožijí jaro na cestách. Otázkou je, zda pracovních, či soukromých, ačkoli skloubit se dá obojí. Jisté je, že doma se moc neohřejí. Získají tak díky tomu mnoho nových užitečných známostí. Pokud na ně však doma někdo čeká, neměli by na něj zapomínat, aby se pak ještě měli kam vrátit. Vše je ovšem otázka priorit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům se na jaře blýská na lepší časy. Na obzoru je nová láska, která může vzejít i ze starého přátelství, jde však o to, jestli si ve svém nabitém programu vůbec všimnou a nenechají si tuto příležitost zbytečně uniknout. Polevovat by Střelci neměli ani ve své práci. Jejich snažení rozhodně nepřijde nazmar.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohové zrovna nejsou známí svým smyslem pro humor a spontánní povahu. Letošní jaro to však budou oni, kdo bude mít chuť vyzkoušet něco nového a všechny tím překvapí. Jejich nově nabytá otevřenější povaha by jim mohla přinést nejen novou lásku, ale také překvapivě příležitost na kariérní posun či úplně novou pozici.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy