Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Velký horoskop peněz na rok 2023: Střelci potřebují přivýdělek, Pannám příjmy porostou

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Peníze budou v roce 2023 pochopitelně aktuálním tématem. Bude to však i rok změn a pokoření zažitých strachů. Někteří vstoupí do neprobádané oblasti naprosto ciziho oboru, druzí se zhlédnou v investicích a zkusí své peníze rozmnožit. Zásadní bude ale nastavení mysli. Dokud neuvěříte, že si hojnost zasloužíte, vesmír ji k vám zkrátka nepustí. Už víte, co čeká v báječném roce 2023 právě vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V roce 2023 se konečně naučíte hospodařit se svými penězi – už bylo načase! Získáte ale také velmi zajímavé investiční příležitosti, do kterých se rozhodnete jít. Pokud neustanete ve svém snažení a budete pokračovat v tom, co jste započali rok předchozí, mohli byste své příjmy až zdvojnásobit. Nabízí se také koupě nemovitosti, případně stavba nové. Bude to báječný rok, Vodnáři! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud se chcete mít v příštím roce lépe, měli byste přestat utrácet za hlouposti a trochu šetřit. Ačkoli se teď urputně snažíte, stále s penězi nevycházíte. Hned na jaře byste ale měli získat možnost přivýdělku, která vás z problémů dostane. Budete muset sice omezit některé své záliby, už na podzim 2023 ale zjistíte, že se to skvěle vyplatilo. V galerii najdete, co vás tento rok potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nenechte se tento rok nutit k výdajům, které vám zkrátka nebudou po chuti. Moc dobře budete cítit, kde je vaše cesta a co už zkrátka financovat nechcete. Přichází také vhodný čas na vytvoření nových pořádků. S partnerem byste měli přehodnotit, jak to u vás doma funguje a zda vám to takto opravdu stačí. Půjčkám se raději vyhýbejte, na konci roku by vás dostaly do problémů. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy tentokrát připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vaše cesta k penězům bude tento rok vyžadovat nejspíš změnu oboru. To, co jste považovali ve společnosti za prestižní a čeho jste se urputně drželi, už nebude nadále sloužit vašim potřebám. Buďte ale opatrní a jděte na to pomalu. Pokud byste se střemhlav vrhli do něčeho, co nemáte vyzkoušené, mohli byste také skončit pár měsíců bez příjmů. Hvězdy radí, abyste nové započali souběžně ještě se starým. Sami uvidíte tu cestu. V galerii najdete váš tip.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Rozhodovat se budete bez problémů a v práci se vám bude opravdu dařit. Někteří se tak rozhodnou investovat do koupě svého bydlení, případně rekonstrukce. Zejména kolem března budete mít šťastnou ruku a zřejmě i nemalé zisky. Prohledejte také starou půdu u vás či rodičů. Mohl by se tam skrývat doslova poklad! V galerii najdete, na co byste se tento rok měli zaměřit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rok 2023 budete zaměřeni hlavně na práci a budování své kariéry. Ačkoli mnohdy spíše setrváváte v tom, co důvěrně znáte, tentokrát ambice zvítězí nad strachem. Půjde o změny dlouhodobé. Tam, kam se teď vydáte, na vás čeká štěstí. Vůbec nejlepší konstelace hvězd pro změny připadá na říjen, budete tak mít dost času se rozhodnout. Uvědomte si vlastní hodnotu a už nedovolte druhým, aby překračovali vaše hranice. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pomůže vám dobrý diář, kam si budete zapisovat veškeré své povinnosti. Pokud se budete snažit vše držet v hlavě, mohlo by to dopadnout opravdu špatně. Tento rok získáte tolik příležitostí, že nebudete vědět co dřív. Bude vám ale dělat problém říci ne, ačkoli už budete s časem opravdu na štíru. Nějaké peníze vám to přinese, dlouhodobě to ale bude neudržitelné. Na podzim se vše rozsekne a znovu najdete mír pro svou duši. V galerii najdete, co vám udělá tento rok radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V práci se vám bude dařit a vaše příjmy porostou – ideální situace! Přesto vám bude dělat problém skloubit práci s rodinou. Využijte rok 2023 k tomu, abyste své peníze investovali do zážitků s rodinou. Ať už půjde o jednodenní výlety nebo delší dovolené, zasloužíte si také trochu té radosti. Práce si užijete až až. V galerii najdete, co vás potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Stěžování už bylo dost, je čas na akci! Využijte tento výjimečný rok k tomu, abyste začali pracovat na svých snech. Donutí vás k tomu menší finanční problémy na začátku roku, ale nebude to nic, co byste nezvládli. Naopak je to nutná situace k tomu, abyste konečně začali žít a rozhodli se, že takto to dál nejde. Znovu se přesvědčíte, že každá nesnáze může být cestou, pokud jste ochotni ji v situaci vidět. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Partner na vás bude tento rok opravdu pyšný, bude se vám neskutečně dařit. Až se budete občas bát, zda je tohle to správné, zda si to zasloužíte. Uvěřte, že vám vesmír může přinést hojnost nevídaných rozměrů, a brzy se dostaví. Pokud budete energii ve své hlavě blokovat, vůbec nic se nezmění. Proč se stále stavíte do pozice oběti, které se nic nedaří? Vždyť jste tak talentovaní! V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Rozhodnete se, že takhle to dál nejde, a půjdete si říci o přidání. To byste mohli získat jako mávnutím proutku, už v půli roku ale nebudou peníze stačit, a tak budete hledat přivýdělek. Právě ten by mohl být cestou k vaší velké kariéře, po které uvnitř duše toužíte, ačkoli se naoko tváříte, že vás to vůbec nezajímá. Dřímá ve vás velký dobrodruh, a tak si pro ty zážitky zkrátka běžte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ať už chcete dosáhnout čehokoli, musíte přehodnotit svá vnitřní přesvědčení. Jak můžete chtít dosáhnout bohatství, kterému nevěříte? Zkuste se zamyslet, zda skutečně jednáte v souladu s tím, po čem vaše duše touží. Právě tento rok totiž zjistíte, že se hojnost vždy neskrývá jen v materiálních věcech, ale také v těch, které si za peníze nekoupíte. Když je v pořádku jedna oblast, může fungovat druhá. V galerii najdete, co vás potěší.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy