Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP na rok 2018: Váhy čeká boj, Ryby osudové setkání!

Co nás čeká?
Rok 2017 se nezadržitelně blíží ke konci. S novým rokem vždy přicházejí nová očekávání, příležitosti a nabídky. Všechno staré se symbolicky uzavírá a to nové máme před sebou. Co tedy čeká jednotlivé zrozence ve znameních?

BERAN

Tvrdohlavé znamení bude v dalším roce muset ukázat, co v něm je! Berani, čeká vás plno výzev a důležitých rozhodnutí. Váš stereotyp se zhroutí a přijde období zkoušek. Konflikty vás čekají hlavně na jaře, ale nenechte se odradit. Na konci podzimu 2018 si pochutnáte na plodech své tvrdé práce!

BÝK

Tak vy budete mít štěstí! Hvězdy si vás tento rok vybraly a vy budete pod jejich magickou ochranou. Přinesou vám štěstí a budou vám nahrávat během všech vašich rozhodnutí. Nelámejte nic přes koleno a nechte se pro změnu trochu vést osudem. Nepouštějte se zbytečně do konfliktů a užívejte si všechny šťastné „náhodičky“. Odměnou vám bude postup v kariéře a letní nečekaný přírůstek financí.

BLÍŽENCI

Zrozenci Blížence mají tenhle rok skvělou příležitost k uzavření všech konfliktů a křivd z let minulých. Už na jaře můžou začít s čistým štítem a užívat si života bez zátěže z minulosti. Na konci jara vás čekají nové příležitosti a radosti, o kterých se vám ani nesnilo. Navíc získáte nejen důležité kontakty, které vás posunou dál v kariéře, ale i nové přátele!

RAK

Rakům se v roce 2018 otočí život o 180 stupňů. Nové příležitosti budou z nebes jenom padat. Záleží jenom na vás, milí Raci, jak svou příležitost chytíte za pačesy. Introvertnějším Rakům se konečně podaří vylézt ze své skořápky a dát o sobě hlasitě vědět. Navíc ve vašem milostném životě zavládne pěkná divočina. A to i případě, že jste v dlouhodobém vztahu. Těšte se na flirty a sexuální zpestření!

LEV

Králové zvěrokruhu, pozor. Nezdržujte se naparováním ve své hřívě a nesnažte se být za každou cenu středem pozornosti, i když pro toto znamení je to těžké. Čekají vás důležitá rozhodnutí a dokonce možnost vycestovat za prací do zahraničí. Pořádně přemýšlejte nad každým větším rozhodnutím. Může vás ovlivnit na celý život. Čeká vás vyřízení různorodých povinností, které jste odkládali celé roky. Vyřešit si vztahy z minulosti a zažehnat rodinné pře. Ale nebojte, po dřině na vás čeká finanční příležitost a na jaře pěkně žhavé seznámení!

PANNA

Pro Panny byl rok 2017 tak trochu nudný. Ale nebojte se, to se má změnit. Přichází k vám vlna velkých změn, na které se intenzivně povezete na konci března. Pro nezadané Panny si hvězdy připravily milostné vzplanutí a pozor – může se jednat o velký věkový rozdíl! Pokud máte zdravotní problémy, narazíte na metodu, o které jste předtím neslyšeli. Právě ta by vám měla definitivně ulevit od problémů.

VÁHY

Váhy, rok 2018 vás tedy váhat nenechá! Bude chtít jasné odpovědi a jakmile něco vyřešíte, čeká vás další problém. Příští rok se nebudete nudit a čeká vás velké rozhodování. Dokonce ani se zdravím to nemusí být taková hitparáda, tak zbytečně neriskujte. Odměnou vám bude nová láska nebo upevnění stávajícího vztahu.

ŠTÍR

Tak Štíři budou mít příští rok štěstí! Hvězdy se rozhodly odměnit vaši tvrdou dřinu z minulých let a v roce 2018 budete problémy a konflikty proplouvat bez konfliktů. Budete se cítit silní jako nikdy předtím. Nebudete překonávat jenom problémy kolem sebe, ale hlavně zvítězíte nad svými vnitřními démony, což bude odměna nejvyšší. Jenom pozor na zdraví, přeci jenom se možná díky té radosti rozjaříte víc, než je nutné.

STŘELEC

Změna, změna, změna. To bude rok 2018 u Střelců. Nový přírůstek v rodině, nový kariérní posun nebo rovnou změna místa. Pokud nejste spokojeni ve stávajícím vztahu je tenhle rok tou nejlepší dobou, kdy s tím něco konečně provést. Zkrátka neodkládejte žádné velké rozhodnutí, nastala doba se podívat konfliktu zpříma do očí, vyřešit ho a posunout se dál.

KOZOROH

Kozorohy čeká poměrně klidný rok. Navíc potkáte svého strážného anděla. Osobu, která vás v životě dost posune a pomůže vám. Přitom byste to do ní nikdy neřekli! Když se pořádně podíváte kolem sebe, najdete i životní lásku. Může to být někdo, koho vídáte často, ale nikdy jste si nepřipustili, že byste si s ním mohli něco začít.

VODNÁŘ

Vodnáři, pozor, už od ledna vás to bude táhnout dělat radikální rozhodnutí. Musíte si ale každý svůj krok několikrát promyslet. Můžete unáhlené změny rychle litovat. Pokud se budete řídit intuicí a dáte si pozor, otevřou se vám dveře k nové životní etapě.

RYBY

Nechte si tento rok poradit. Vyzkoušejte různé kurzy, terapie a najděte si nové záliby. Zkrátka si najděte dobré vedení a už v říjnu se vám to vyplatí. Můžete se výrazně posunout ve své práci. Hvězdy si pro vás navíc připravily nové milostné setkání. A to ne jen tak ledajaké. Tenhle člověk vás bude přitahovat jako magnet!

Související články

Další články