Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP NA LEDEN: Panny čeká ledová sprcha, Váhy divoká milostná jízda

Zdroj: Unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP NA LEDEN
Očekávaný rok 2019 je tady! Začátek roku každého z nás svádí k novým předsevzetím, slibům a plánům. A kdy také jindy, když ne na Nový rok? O tom, jaký bude rok 2019, napoví už leden. Pokud před vámi stojí něco hodně důležitého a nevíte si rady, odhalíme vám příležitosti, slabiny i výzvy, které vás čekají. Přečtěte si, co vám připravily hvězdy a jaké budou vaše další životní kapitoly. Vše najdete v našem VELKÉM LEDNOVÉM HOROSKOPU.

Po zimním slunovratu se Slunce bude pohybovat Kozorohem, kde bude působit až do 20. ledna, kdy vstoupí do souhvězdí Vodnáře. Novoluní proběhne hned počátkem měsíce – přesně v sobotu 6. ledna právě ve hvězdném znamení Kozoroha. Úplněk pak ovlivní zejména osoby narozené ve Lvu a nastane 21. ledna.

Pojďte se tedy podívat, na co by se jednotlivá znamení zvěrokruhu měla hned na počátku následujícího roku připravit.

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Berani, Mars bude stejně jako v prosinci působit ve vašem ohnivém teritoriu. Budete velmi akční, ale na druhou stranu se rychle vyčerpáte. A to hlavně kvůli postavení Slunce k vašemu znamení. Tento stav může přetrvávat až do 19. ledna, takže pozor na srdíčko. 7. ledna se Venuše přesouvá do Střelce a bude kamarádit s vaším vládnoucím Marsem, takže v lásce to bude žhavé. Potenciální milence bavíte, takže nebudete mít sebemenší problém někoho chytit do vaší pastičky. Váš sex-appeal je na vrcholu. Hvězdy pro vás utvoří výborné příležitosti kolem 30. ledna. Na obzoru se objeví někdo, z koho se vám doslova zatočí hlava. V práci vás čeká dusno. Není příliš ideální doba pro vyměňování názorů, zejména s vaším nadřízeným. Je lepší od vážnějších konverzací upustit.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Zadaní Býci mohou ještě začátkem měsíce pociťovat ve vztahu dusno, což má na svědomí nepříznivé ozáření Venuše ze Štíra. Ale žádný strach, od 7. ledna pocítíte úlevu! Pokud jste nezadaní, máte celý měsíc spíše free a budete navazovat převážně přátelské vztahy. Kolem 5. ledna podáváte úžasné výkony a práce vám jde od ruky. Pozor však na menší úpadek od 20. ledna. Můžete se potýkat s problémy v práci, které se mohou týkat vašeho zdraví. Ačkoliv sršíte nápady, vaše imunita říká: "Stop." Úplněk přinese novinky a příznivý pohled do domácí situace či problému.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Začátek ledna, a vy jste rychlí a zběsilí. Hlavně v práci to je znát, děláte několik věcí najednou, a to zejména kolem 13. ledna, jste jako tornádo! Pozor, může dojít k omylům a chybám. Toužíte poznávat stále něco nového, a tak vaše známosti nemají dlouhého trvání. Máte chuť na sex, na sex na jednu noc. Romantika vám nyní nic neříká. Kolem 18. ledna se z vás stanou citlivky, hvězdy však opět neslibují trvalý svazek. Zejména kolem 31. ledna jsou možné jisté neshody s protějškem, ale vy ho umíte svými argumenty pěkně usadit.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Ráčci, hvězdy nejsou zcela na vaší straně. Může se vám zdát, že vás opačné pohlaví jenom dráždí a zlobí. Přitahujete osoby, které mají zvláštní kouzlo a jsou něčím tajemné. Využijte vaší pozitivní energie, která je na vás napojena do 6. ledna, k nalezení nové známosti. Kolem 12. ledna je situace více vyhrocená, dávejte pozor na ostrá slova a nepřiměřené reakce. Mohou se také objevovat situace, kdy se bude někdo snažit nad vás povyšovat. V práci to bude zadrhávat. S novým kolegou si vůbec nerozumíte a máte mezi sebou třenice, provází vás i stres a nechuť pracovat. Nenechte se nikým rozhodit, uvidíte, že protistranu to přestane bavit a navíc ji pěkně napálíte.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lva čeká spontánní a kreativní měsíc. Po finanční stránce se vám však na začátku tohoto měsíce moc dařit nemusí. V milostném životě se cítíte naprosto úžasně, jste družní a s opačným pohlavím si užíváte. Jednáte spontánně a umíte dát jasně najevo, že o druhou osobu vážně stojíte. Vaše luxusní gesta protějšek miluje. Boss je z vás jen a jen nadšený a s radostí vám svěřuje další úkoly. Perfektně si vše organizujete, a pokud máte kreativní práci, nejlepší výsledky podáváte kolem 30. ledna.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Začátkem roku se vám zdá, že v lásce jde všechno skvěle a nemůžete si na nic stěžovat. Po 7. lednu však přichází ledová sprcha a vy si nejste novou známostí příliš jisti. Pozorujete rozdíly, ale uvidíte, že díky vašemu smyslu pro detail rychle přijdete na to, jak potíže vyřešit. Utrácíte více, než si můžete dovolit. Pozor na to, Panny, nenechte se zbytečně unášet módními výstřelky, které nepotřebujete! Hodně rizikové dny vás čekají kolem 31. ledna, na investice nemáte štěstí a můžete hodně prodělat.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Nezadané Váhy, nastává perfektní čas na milostnou jízdu, přičemž svůj nový idol máte možnost potkat na výletě. Neseďte tedy doma a vyrazte nejlépe kolem 30. ledna na nějakou cestu. Do 19. ledna také dbejte na své zdravíčko a nesnažte se přetěžovat. Imunita v tomto období signalizuje, že může být velmi oslabená. Šetřete co nejvíce své síly, v blízkém budoucnu je budete potřebovat! Dávejte si pozor na utrácení. Naštěstí je tu ale Venuše, která zajistí, že se nedostanete do nepříjemné finanční situace.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Jelikož se Venuše stále vyskytuje ve vašem znamení, vězte, že dokáže být velmi štědrá. Máte možnost získat si stabilního partnera. Rozhodně se vám může podařit najít někoho, kdo vám velmi sedne a budete si s ním užívat vaše nejerotičtější sny. Převezměte iniciativu a ukažte své kouzlo. Štíři, je těžké vás nemilovat. V práci přichází velké zlepšení a odměna vás nemine. Umíte přesvědčit o svých kvalitách a schopnostech, jen tak dále!

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelcův start do nového roku bude úspěšný. Čeká je šťastné období v lásce a jejich optimismus bude zářit do širokého okolí. Jupiterovy pozitivní energie jsou nejsilnější 13. ledna, takže se vám v lásce určitě zadaří. V zaměstnání si vás zamilovali. S kolegy se dokážete perfektně dohodnout. Vztahy jsou harmonické, takže atmosféra je super. Ale čeká vás tak trochu bitva na domácím poli. Nechápete chování jistého člena rodiny. Něco před vámi skrývá a vy nevíte, jaké má úmysly.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozorozi, leden nebude nejpříznivějším obdobím pro lásku. Můžete se tedy setkat s nesympatickým typem opačného pohlaví, který vás dokáže pěkně vytáčet. Zejména kolem 12. ledna máte tendence k větší agresi a nebude těžké vás naštvat. Zůstaňte v klidu. Nejste ten typ, co se hned sesype, dokážete se oklepat. Pro toto období je vhodné se věnovat nějakým adrenalinovým aktivitám, příznivý efekt máte zaručen. Kolem 13. ledna je nálada na pracovišti nepříjemná a náchylná ke konfrontacím. Snažte se držet v pozadí a neprojevovat příliš hlasitě své nápady.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Začátkem nového roku budou mít Vodnáři potíže narazit na někoho, s kým mají něco společného a kdo je jim skutečně sympatický. Spíše potkají někoho, s kým si příliš nerozumí. Od 7. ledna přijde změna - máte možnost zamilovat se. Pokud si v práci děláte rozvrhy úkolů, vsaďte na 14. leden a náročnější úkoly si nechte právě na tyto dny. Jste tvůrčí a aktivní, jistě vykonáte výbornou práci s ještě lepšími výsledky. Přátelé mají u vás dveře otevřené.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Začátek ledna bude pro Ryby ještě příznivý. Užívají si svou nekonečnou love story. Bohužel poté nastává zlom a najednou prožívají spíše zmatek. Pokud přemýšlíte o tom hledat štěstí a poohlídnout se jinde, třeba na seznamkách a sociálních sítích, vyhněte se jim v tomto období obloukem! Nyní můžete mít štěstí akorát tak na divné týpky. Hrozí nepříjemnosti se šéfíkem, který může prskat. Má odlišný pohled na věc a vaše vykonaná práce není úplně podle jeho představ.

Co vás dále čeká v roce 2019? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články