Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Velký horoskop lásky na rok 2024: Vodnáři riskují, Blížence čeká karneval emocí, Lvi zažijí vášeň

Velký horoskop lásky na rok 2024: Vodnáři riskují, Blížence čeká karneval emocí, Lvi zažijí vášeň
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP LÁSKY

Je tu nový rok a s ním i nové příležitosti. A to se týká pochopitelně i lásky. Rok 2024 bude přát odvážným. Bude to období velkých gest a kroků. Co přinese vám? Blízká se na nový vztah, nebo posun v tom starém? Hvězdy mají jasno a my díky nim také. A vy to zjistíte v našem velkém horoskopu lásky na rok 2024.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Rok 2024 bude pro Vodnáře rokem mnoha změn. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, můžete se připravit na závan svěžího vánku, který mu opět dodá grády. Dovolte si více spontánnosti. Zapomeňte na stereotypy a buďte připraveni na nečekaná dobrodružství. Vyjděte ze své komfortní zóny a zkuste něco nového. Pro svobodné Vodnáře bude klíčové nechat otevřený prostor pro nové lidi a zážitky. Láska může přijít při netradičních setkáních, například na workshopu improvizace či na večírku s exotickou tématikou. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pro Ryby bude rok obdobím snů a romantiky. Vaše citlivá a kreativní povaha bude vzkvétat. Pro ty zadané to znamená, že si můžete dovolit snít a sdílet své fantazie se svým partnerem. Společné večery plné hvězd, romantické procházky podél vody – to vše může posílit váš vztah. Svobodné Ryby by měly sledovat svou intuici a neváhat následovat své sny. Možná právě na vernisáži vašich obrazů či na autorském čtení najdete někoho, kdo sdílí vaši vášeň a cit pro krásu. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Rok 2024 bude pro Berany obdobím vášně. V lásce nečekejte na zelenou, rozhodněte se a jděte za svými city. S novým rokem přichází i nové možnosti, a pokud jste svobodní, můžete narazit na někoho, kdo vám rozproudí krev a vy zase jemu. Jen bude potřeba zahodit ego a udělat první krok. Pro ty zadané bude klíčové udržet si oheň vztahu a neztratit spontaneitu. Večeře pod hvězdami či adrenalinová zážitková akce mohou být receptem na váš vztahový elixír. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nastává rok, kdy byste se měli zaměřit na upevňování základů vašich mezilidských vztahů. Jestliže jste již ve stabilním svazku, investujte do společného času a dopřejte si regenerační kúru, která ozdraví vás i váš vztah. Vydejte se společně na cesty. Pro svobodné Býky bude v roce 2024 důležité nic neuspěchat. Láska přijde, až když budete připraveni. Zaměřte se především na získání finanční stability, která vám umožní udělat něco hezkého pro sebe a někdy v budoucnu i svého partnera. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci, rok 2024 pro vás bude jako pestrý karneval emocí. Nebojte se ukázat svou vnitřní rozmanitost. Se svým partnerem se ponořte do nových aktivit a objevujte společně neznámé obzory. Pro svobodné Blížence je klíčové otevřít oči a srdce širšímu okolí – ta jedinečná láska může vykvétat tam, kde byste ji nečekali. Třeba i na pracovišti. Pamatujte však na to, že základem všech plnohodnotných a radostných vztahů je komunikace. Bez ní je to jen chtíč. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, v roce 2024 se zaměřte na péči o své vlastní emocionální zdraví. Vyhraňte si čas sami pro sebe. Odpočívejte a věnujte se józe či meditaci. To vám umožní lépe porozumět svým citům a také citům vašeho partnera. Ve vztahu bude klíčové vzájemné porozumění a podpora. Svobodní Raci by měli sledovat své vnitřní pocity – někdo, kdo vás skutečně chápe, může být blíže, než si myslíte. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přichází rok lásky a vášně. Tedy alespoň pro Lvy. Pokud se mezi ně řadíte, buďte odvážní a nebojte se projevit své city. Ve vztahu s partnerem se zaměřte na společné plány a cíle. Pro svobodné Lvy bude zase klíčové nebrzdit svou přirozenou kreativitu a energii. Možná právě na společenských akcích či uměleckých vernisážích narazíte na někoho, kdo vás skutečně osloví. Do té doby se nestraňte společnosti lidí, u kterých sice nečekáte lásku do konce života, ale cítíte se s nimi dobře. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Rok 2024 bude pro Panny časem lásky, která sice nevypadá, že by hory přenášela, stojí však na pevných základech. Zaměřte se na drobná gesta lásky a péči o druhého. Ve vztahu můžete společně plánovat budoucnost a pracovat na společných projektech. Svobodné Panny by zase neměly brát vše příliš vážně a užívat si společnost různých lidí. Společenské akce a všelijaké kurzy jsou tu od toho, aby dávaly dohromady osoby se společnými zájmy. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Rozvážné Váhy se v roce 2024 dočkají vytoužené harmonie ve vztazích. Zaměřte se na rovnováhu mezi vašimi potřebami a potřebami partnera. Ani jedno není radno zanedbávat. Ve vztahu je potřeba otevřenost a komunikace, to je základem všeho. Pro svobodné Váhy bude klíčová trpělivost. Hlavně se neunáhlit, dlouho byste se z toho dostávali. Láska přijde ve chvíli, kdy budete připraveni ji přivítat. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři, v roce 2024 se zaměřte na hluboké a intenzivní prožívání lásky. Buďte otevření novým zkušenostem a nebojte se vyjádřit své nejniternější touhy. Ve vztahu bude klíčové důvěřovat a sdílet s partnerem všechny své pocity. Pro svobodné Štíry může být rok 2024 rokem vzrušujících setkání a vášnivých flirtů. Dejte však pozor, abyste zbytečně nezůstali jen u povrchních vztahů a nezmeškali někoho, s kým byste mohli sdílet hlubší spojení. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci se v roce 2024 mohou těšit na velké milostné dobrodružství. Tedy alespoň ti svobodní. Klíčové pro ně bude nebrzdit svou nezávislost a touhu po poznávání nového. Možná právě při cestování nebo na nějaké akci potkáte někoho, kdo vám bude skvělým společníkem. Zadaní Střelci by měli dát svému partnerovi prostor pro osobní rozvoj a podporovat jej v jeho cílech. Naplánujte si společné cesty a objevujte nová místa. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi, rok 2024 pro vás bude obdobím budování pevných vztahových základů. Zaměřte se na společné hodnoty a plány do budoucna. Ve vztahu dejte najevo svou loajalitu a spolehlivost. Pro svobodné Kozorohy bude klíčové být otevření novým možnostem a nebrzdit se zbytečnými stereotypy. Láska může přijít z nečekaného směru. Bude třeba projevit svou upozaděnou spiritualitu a naopak umlčet přirozenou podezřívavost. V galerii se dozvíte, na co si dát v roce 2024 pozor.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy