Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

VELKÝ HOROSKOP LÁSKY: Koho si vybrat za životního partnera a komu pozvání na rande hned odmítnout?

VELKÝ HOROSKOP LÁSKY: Koho si vybrat za životního partnera a komu pozvání na rande hned odmítnout?
Zdroj: profimedia
Jak jste na tom s láskou? Stále ji hledáte a nebo už máte jasno? Možná je na čase podívat se na názor hvězd! Ty totiž moc dobře vědí, ve které náruči se budete cítit v bezpečí a kdo je pro vás jen náhradou něčeho božského. Zasloužíte si to nejlepší, a tak na to nikdy nezapomínejte! Kdo se stane vaším osudovým partnerem? Rak nebo Lev?

Pokud jste single a máte chuť už nebýt sami, podívejte se do našeho velkého přehledu. Hned budete vědět ,koho vyhledat a na koho si nechat zajít chuť Pokud jste si sami nenašli vhodného partnera, přizvěte na pomoc hvězdy.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Venuše je vaší lásce pozitivně nakloněná, a tak se nebojte, že byste na jaře nikoho neulovili. Nejlepším termínem pro seznámení pro vás bude první polovina dubna. Takže se nebojte vyrazit do parků, barů nebo na výstavu. Rozhodně se tam ten pravý nebo ta pravá objeví.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy si budete moct vybírat své partnery od poloviny dubna. Právě v tuto dobu budete mít vhodně nastavené planety pro seznámení na celý život. Lásky čas pak pro vás bude pokračovat až do první poloviny května, takže čas na to najít toho pravého bude dlouhý

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Bohužel duben není vaším měsícem. Je sice možné, že navážete partnerský vztah, ovšem jeho výdrž bude opravdu velmi krátká. Buďte trpěliví a na svou pravou lásku si počkejte, uvidíte, že se to vyplatí. Časem lásky pro vás bude podzim.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Díky nové lásce vstupujete do naprosto nové etapy života. Vy si můžete pískat. Svou druhou polovičku už jste zřejmě potkali a užíváte se romantické jarní okamžiky plné vzrušení a napětí. Pokud jste se ještě nespárovali, je právě teď ten nejvhodnější čas.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Do letošního jara jste vstoupili až moc sebevědomě a povýšenecky. To, že počítáte s láskou, je jedna věc, ovšem jak se zachovají hvězdy, je věc druhá Proto se nejdřív zklidněte sami v sobě a uvědomte si, co můžete partnerovi nabídnout. Teprve po vašem zklidnění přijde vhodná doba pro seznámení.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panna si na toho pravého bude muset počkat, a to až do půlky května. Ovšem na hezké věci se vyplatí čekat, a tak se nebojte, hvězdy o vás ví a láska na sebe nenechá dlouho čekat. Takže se už na budoucího partnera začněte připravovat, ať nejste pak zaskočeni.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V dubnu byste si mohli užít zajímavý románek. Asi nepůjde o nic vážného, ovšem rozhodně půjde o něco intenzivního. Někdy si stačí prožít pár intenzivních chvil, abyste pochopili, co od života a od vztahu skutečně chcete.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V lásce budete hledat oporu. Sníte o partnerovi, který s vámi splyne a vy budete jedním tělem a duší. Takový partner na vás skutečně čeká, musíte si na něj ale počkat do léta. Proto si užívejte prvních jarních dnů a věřte, že láska v ten správný čas přijde.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Přestože býváte pravidelně vášniví, letos na lásku prostě nějak nemáte chuť. Proto ji ani nehledáte a ani hvězdy k vám nejsou pozitivně nakloněny. Vy si ovšem chvíle samoty doslova užíváte, takže nesmutníte.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou sice tajemní, ovšem po pravé lásce bezmezně touží Vhodný čas pro seznámení pro vás bude v první polovině května, takže ještě máte chvíli čas. Buďte ale ve střehu, láska se někdy může zrodit z dlouholetého přátelství.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, pak bude možná jaro dobou jeho ukončení. Nevěšte ale hlavu. Po každém konci následuje začátek a ten by měl být u vás opravdu velmi rychlý. Novou lásku můžete potkat klidně v den rozchodu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby vstupují do letošního jara jako velcí romantici. Pokud se zamilujete do Raka, Štíra nebo Ryb, pak si můžete být jistí, že jde o vaši osudovou lásku. Naděje na seznámení je tedy veliká, a to po celé jarní období.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy