Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VELKÝ DĚTSKÝ HOROSKOP: Blíženci jsou ufňukánkové, Vodnáři rozmazlení a Střelci nesamostatní!

Zdroj: profimedia.cz
Pokud máte dítě, bude vás určitě zajímat velký dětský horoskop. Ten vám prozradí, co do vínku daly hvězdy vašim milovaným ratolestem. Už teď můžeme prozradit, že Blíženci neustále brečí, Vodnáři jsou klasičtí rozmazlenci a Střelce nemůžete nechat ani chviličku o samotě.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani nejsou v kolektivu moc oblíbení, protože působí nafoukaným dojmem. Pokud je ale ostatní děti lépe poznají, stávají se Berani naopak oblíbenci a tahouny celé dětské společnosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tvrdohlaví a zabejčení jedinci. Pokud není po jejich, nastává velký problém. Děti narozené ve znamení Býka absolutně neuznávají autority, a tak mívají dost často kázeňské postihy.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Klasičtí ubulánkové, kteří při prvním problému lezou mámě pod sukni. Ostatní děti je nemají moc v oblibě, protože pokud se Blížencům něco nelíbí nebo jim někdo ubližuje, začnou okamžitě ječet jako na lesy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou zlatíčka. Rádi se mazlí a dělají rodičům radost. Moc rádi vám řeknou básničku, zatancují nacvičený taneček nebo namalují obrázek. Jde o opravdu roztomilé a hodné děti.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Velmi silné osobnosti, které myslí především na svůj vlastní prospěch. Jde o klasické šikanátory a agresivní jedince. Není divu, že takové děti potřebují často odborný dohled a navštěvují psychologa.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou extrémně inteligentní a talentovaná děcka. Jedinou jejich nevýhodou je, že potřebují mít ve věcech jasný řád, který nesmí nikdo narušit. Pak je totiž problém a dochází ke konfliktu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Takové děti jsou v kolektivu milované, protože jsou velice hodné a spravedlivé. Nenechají se sebou orat, ovšem dokáží se vcítit do pocitů ostatních dětí a nabídnout jim pomoc.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Děti narozené ve znamení Štíra jsou obdařeny velmi silným vnímáním. Dokáží tedy přesně rozpoznat, kdo se trápí nebo kdo se raduje. Jsou to sluníčka, která nám dělají samou radost, pokud je ovšem naštveme a cítí křivdu, umí být i zákeřné a zlé.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci nemají rádi samotu, protože jsou nadmíru společenští. Dokonce víc než dětskou společnost mají rádi dospěláky. Pro jejich velkou inteligenci se mezi dospělými cítí líp. Ovšem zkuste nechat Střelce na chvíli samotného, pláč se dostaví do minuty.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Děti narozené v tomto znamení milují organizaci. Jsou to tedy klasičtí vůdci dětského davu, ale také velcí diktátoři. Přestože nejsou schopné se nikomu podřídit, ostatní je milují a s radostí plní jejich příkazy.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Takovéto dítě, které nikdo nechce, ale přesto ho někdo má. Vodnáři jsou prostě rozmazlení a nemůže za to výchova, ale hvězdy. Jejich konstelace hvězd jim dává do vínku žalovat, vymýšlet si a vynucovat si věci.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rybky jsou zamlklé děti, které kde postavíte, tam je také najdete. Chybí jim tolik potřebná dravost a energie. Pro ostatní děti budou Ryby moc zpomalené a nudné, právě proto nebudou mít tolik kamarádů.

Související články

Další články