Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Velké změny, strach a bouřlivé emoce: To všechno s sebou přináší dnešní úplněk v Rybách

Dnes v ranních hodinách dosáhl zářijový úplněk své největší síly. Tento úplněk je důležitý hlavně pro lidi narozené ve znamení ryb. Pro ryby bývají dny před úplňkem velmi kritické. Takže pokud se vás to týká a zaznamenali jste nějaké negativní vlivy, tak už víte proč. Velmi to můžete pocítit na svých emocích a citech. Na druhou stranu je úplněk natolik silný, že se vám mohou vyplnit různá přání. Ale dávejte si pozor, negativní energie a tužby jsou nepřijatelné. Mohou se totiž obrátit proti vám.

Nejvíce pozornosti mezi lidmi odjakživa vzbuzuje úplněk, nejsilnější měsíční fáze. Kromě vlivu na přírodní jevy značně působí na náš duševní i tělesný stav. Už tři dny před úplňkem jsou znát. Dnešní den je opravdu magický a působí hlavně na lidi ve znamení ryb.

Dnes totiž dojde k tomu, že se Luna spojí s Neptunem. To může mít za následek velké změny chování. Na lidi, kteří nejsou zrovna v nejlepší duševní kondici, může padnout únava, dostaví se deprese, pocit méněcennosti a zbytečnosti.

Na druhou stranu mohou mít lidé vize a zažívat neobvyklé situace, protože rybí energie jsou intuitivní a otevírají mimosmyslové vnímání. Je velmi důležité, abyste se nenechali vlivem úplňku nějak rozhodit nebo dostat do nepohody. Snažte se myslet pozitivně a nepřipouštějte si negativní myšlenky.

Nejhůře prožívají Měsíc v Rybách lidé, jimž chybí láska, touha po ní je nyní zesílena. Mnozí jedinci hledají něco, co by jim pomohlo uniknout realitě. Lidé v těchto situacích by měli hlavně zachovat klidnou hlavu a nepoddávat se.

Nesnažte se tento stav zapíjet alkoholem nebo brát nějaké podpůrné léky. Vše v tento okamžik působí mnohonásobně více než kdy dřív. Organismus je oslabenější, metabolismus pracuje pomaleji. Proto buďte dnes opatrní, nerozvážnost nechte na jindy a ničemu se nepoddávejte. Zítra bude zase o něco lépe.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy