Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Věděla o tomhle Kateřina Kristelová? Tomáš Řepka trpí bizarní libůstkou!

Kateřina je v novém vztahu spokojená.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
Bude tomu zanedlouho rok, co fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka (43) sbalil moderátorku Kateřinu Kristelovou (37). Jejich vztah působí idylicky a oba dokonce mluví o tom, že by na svět přivedli společného potomka. Jenže jejich partnerství prošlo i zátěžovou zkouškou – když Řepka ve své knize s názvem Děkuju přiznal pro některé ženy nečekanou zálibou.

Vztahu Kristelová - Řepka mnoho lidí věštilo, že skončí dříve, než začne. Jenže páreček kritikům vytřel zrak, když se dostal do fáze "nic nás nerozdělí". Plánují společné dítě, společně řeší problémy, začíná to mezi nimi vypadat hodně vážně.

Jenže i jejich dokonalost má své trhliny. Řepka ve své knize nastínil, že trpí na nadstandardní úklid. A to až takový, že je schopen po uklízečce ještě jednou uklidit. "Vždycky jsem měl uklizené a srovnané věci. Dokonce jsem i uklízel po druhých. Návštěvy často nechápaly, když přišly k nám do Černošic a já tam s tím malým příručním vysavačem skočil pod stůl, jakmile Markus dojedl, a cestou zpátky jsem ještě přejel pohovku a křesla. Nesnášel jsem drobky na podlaze a před návštěvou mi to připadalo nechutné, takhle jsem je občas i vyzval, aby zvedli nohy, že to pod nimi přejedu," promluvil o své libůstce Řepka.

Jenže mnoho žen má rádo, když se muž do jejich práce nepouští Dokonce i "zásek" na úklidu může být tím, co některé ženy nevydýchají. "Byl jsem schopný uklízet i po uklízečce, protože neodvedla dostatečně dobrou práci. Rozdílný názor na pořádek dokáže v partnerství nadělat strašné problémy," míní někdejší fotbalový bouřlivák. Sám přiznává, že posedlost úklidem je tak trochu nemoc.

A s jeho slovy souhlasí i psychiatr Jan Cimický. "Chorobné uklízení má prapůvod v chorobě, ale základ je v osobnosti. Mívají to lidé, kteří jsou apriori úzkostní a požadují, aby pořádek byl uplatňován ve všem. Tento vrozený sklon může přerůst v poruchu, která může vyvolat ve vztahu velké napětí," řekl eXtra.cz uznávaný odborník.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy