Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

5 věcí o vaší vagině! Tabu už neexistuje!

Zdroj: Extra.cz
O ženském přirození už toho bylo napsáno dost, ovšem věděli jste, že vysoké podpatky mohou vašemu ženství uškodit nebo že se dokonce i vagina potí? Máme pro vás pár informací, které pro vás budou rozhodně zajímavou novinkou.

Pokud jste žena a máte tu čest v kalhotkách nosit svou vaginu, měla byste tento dar oslavovat každý den. Vždyť jste to právě vy, kdo dokáže díky zvláštnímu orgánu porodit dítě, jste to vy, kdo produkuje zdravou menstruační krev. Prostě vagina je malý zázrak Podívejme se tedy na 5 zajímavostí, které jste určitě netušila.

1. Nejcitlivější orgán na těle

Představte si, že klitoris je nejcitlivějším orgánem vůbec. Má na sobě dokonce mnohem víc nervových zakončení než penis, a tak pokud jste stále nepochopily, k čemu tento mini zázrak slouží, nebojte se to prozkoumat.

2. Pryč s podpatky

Říkáte si, jak můžou vysoké podpatky škodit vašemu přirození? Odpověď je jednoduchá! Při chůzi na jehlách oslabujete pánevní dno a tím ochabují i svaly kolem vaginy. Raději si tedy libujte v teniskách a balerínkách.

3. Dokonce i vagina se potí

Nevíme, jestli vás to překvapuje, ale pot produkuje i naše vagina Tento orgán obsahuje totiž několik potních žláz, které chrání před přehřátím, rozhodně tedy dbejte na pravidelnou hygienu a své frndičce dávejte dostatečnou péči.

4. Lék v podobě menstruace

Menstruační krev je takovým malým zázrakem už tisíce let. Dokáže léčit a prý i zkrášlovat No, necháme to na vás, jestli si dopřejete takový zábal či si s ní pomažete ránu, ovšem její účinky jsou prý zázračné.

5. Pro jistotu si ji nechte zarostlou

Depilace je sice v dnešní době velmi oblíbenou procedurou, ovšem věděla jste, že je při tomto zákroku zvýšené riziko infekce? Kvůli trhlinkám a odřeninám, které není tak těžké při depilaci získat, vystavujete svou mušličku nepříjemným zánětům

Související články

Další články