Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ve Výměně manželek se objeví historicky první gay pár! Sledujte, jak Petr a Petr zvládnou odloučení

Dnes večer budou mít ti z vás, kteří zasednou u televizních obrazovek, konkrétně u TV Nova, doslova nevídanou podívanou. Ve druhé epizodě premiérové řady oblíbené reality show Výměna manželek se totiž vůbec poprvé v historii objeví gay pár.

Diváci, kteří byli zvyklí na to, že se ve výměně objevují jen heterosexuální dvojice, budou velmi překvapeni. Kromě páru Terezy (33) a Jiřího Hlavatých (35) se do reality show přihlásili i Petr Kučera (23) a Petr Vepřek (36), kteří druhé rodině pěkně zamotají hlavu.

Tereza, matka na mateřské dovolené, a Jiří žijí společně se svými třemi dětmi, Kristýnou, Valerií a Lucií nedaleko Plzně. „Naše dcera Valerie má Aspergerův syndrom a je hyperaktivní s poruchou pozornosti. Má své nálady, výbuchy zlosti, ale jinak je milionová. Chci, aby se Jirka probral, aby se víc zapojil do činností s Valerií. Přijde mi, že všechno dělám sama. Jsem uklízečka, kuchařka, taxikář. Prostě si přijdu jako služka,“ uvedla Tereza.

Petr, Petr a jejich fenka Puppy bydlí v Olomouci a žijí v klidu a míru. Proč se tedy do pořadu přihlásili? „Do Výměny jsme se přihlásili, abychom vyzkoušeli něco nového. Někdy mě až děsí, že za ty čtyři roky, co jsme spolu, jsme si ještě nikdy nelezli na nervy. Pořád nám to klape,“ říká starší Petr. A který z pánů se vydá na cestu za dobrodružstvím? „To, kdo pojede, bylo jasné hned u mě, protože zastávám domácnost – úklid, praní, žehlení a další,“ říká mladší Petr.

A jak se bude vyvíjet situace v obou rodinách během výměny? Kdo s kým si poleze na nervy a jaký bude mít tato epizoda konec? To vše a mnohem více se dozvíte dnes ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články