Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ve Forrestu Gumpovi to byl roztomilý klučík: Haley Joel Osment nezvládl slávu a dnes vypadá jako vepřík!

Haley Joel Osment tehdy a dnes.
Zdroj: Profimedia, archiv
+ Dalších 6 fotografií
Byl nadějnou dětskou hvězdou a všichni mu předpovídali velkou kariéru a filmová ocenění. Jenomže místo toho přišel tvrdý pád. Takový je osud klučíka, který si zahrál syna Forresta Gumpa.

Haley Joel Osment (29) se narodil v Los Angeles, což je nejlepší místo na to, začít hereckou kariéru. Je synem herce, takže poprvé se před kamerou objevil už ve čtyřech letech, kdy natáčel reklamy.

A v roce 1994 dostal malou roli ve filmu Forrest Gump, kde si zahrál syna hlavního hrdiny. A to odstartovalo jeho kariéru. Kde ale naprosto exceloval, byl film Šestý smysl. Tam nezapomenutelně ztvárnil chlapce, který viděl duchy. Byl za něj nominován na Oscara a tenkrát mu tleskal celý sál plný hollywoodských hvěz­d.

Poté si ještě zahrál ve snímku Pošli to dál, ale jeho kariéra začala postupně upadat. V pozdějším věku začal rebelovat a vše vyvrcholilo tím, když opilý narazil autem do sloupu. Naštěstí nikoho nezranil, ale sám si zlomil žebro. Byl zatčen za jízdu pod vlivem a držení drog. Od soudu dostal nařízeno vykonávat veřejné práce a také musel docházet na protialkoholní léč­bu.

Momentálně žije v New Yorku, kde vystudoval umění. Dal se do kupy a tenhle rok se objeví rovnou ve třech filmech!

Související články

Další články