Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vážně nemocný muž oslavil se svým synem Vánoce o měsíc dřív. Bojí se, že se jich nedožije

Je možné, že se muž nedožije Vánoc.
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Jay Clark neměl lehký život. S manželkou se pokoušeli o dítě a nakonec museli podstoupit umělé oplodnění. Když ale jeho žena otěhotněla a oba se radovali, přišla velká rána. Diagnostikovali mu rakovinu!

Jay Clark se se svojí manželkou dlouhou pokoušeli o dítě. Osud jim nepřál, a tak museli podstoupit umělé oplodnění. Když jeho žena Caroline konečně otěhotněla, přišla krutá rána. Jaye začal bolet žaludek a později mu diagnostikovali rakovinu slinivky břišní.

Nádor byl bohužel neoperovatelný a Jay začal chodit na chemoterapii. Vypadalo to, že se vše zlepšuje a celý příběh bude mít dobrý konec. Narodil se jim chlapeček Max a oba měli obrovskou radost. Doufali, že se vše zlepší, Jay se vyléčí a vše bude jako dřív. Jenže přišla další velká rána. Rakovina se Jayovi rozšířila i do jiných částí těla.

„Plakali jsme, ale snažili se být silní. Kvůli miminku to ani jinak nešlo. Byl překrásný, to nás strašně moc nabíjelo energií,“ řekla Caroline. Jay se rozhodl přerušil radioterapii, aby se mohl naplno věnovat svému synovi. Chce si s ním ještě užít poslední okamžiky. Vzhledem k tomu, že má strach, aby se dožil Vánoc, rozhodl se je se synem oslavit už teď.

„Konečně jsme se měli zase na co těšit. I když to chvíli vypadalo, že ani těch předčasných se nedožiju. Caroline mi před pár dny musela v noci píchnout zvýšenou dávku morfia, ty bolesti se nedaly vydržet,“ řekl Jay. Doma vystrojili ty pravé Vánoce, měli vánoční stromeček, spoustu dárků i dekorací.

Jay se navíc rozhodl napsat svému synovi dopisy, které mu bude jeho maminka dávat vždy na Vánoce až do jeho plnoletosti. Také připravil dárky na všechny jeho narozeniny. Chtěl, aby i po jeho smrti byl součástí synova života. Zatím se ho ale snaží užít co nejvíce, dokud to jde. „Byl u jeho prvních kroků, když se mu klubaly zoubky, dokonce nedávno syn řekl táta. Museli jsme se přinutit, abychom se začali smát a neplakali,“ řekla Caroline.

Související články

Další články