Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vaše oči na vás prozradí víc, než si myslíte: Barevné kontaktní čočky samozřejmě sundat!

Vaše oči na vás prozradí víc, než si myslíte: Barevné kontaktní čočky samozřejmě sundat!
Zdroj: profimedia.cz

To, jakou barvu očí vám dali do vínku vaši předci, řekne mnohé o vašem charakteru.

1. Modré oči

Lidé s modrýma očima jsou prý věrní, pravdomluvní, oddaní, mírumilovní a inspirativní. Na druhou stranu umějí být velmi chladní, depresivní a melancholičtí. Často sklouzávají až k apatii, nebo naopak k přílišné starostlivosti. Majitelé modrých očí bývají často umělecky založení, ale umí také dobře manipulovat s druhými. Když si najde modroočka modrookého, možná narazí na problém, že se budou chtít vzájemně převychovávat.

2. Zelené oči

Zelenoocí lidé vyzařují energii, mládí, plodnost, stabilitu, trpělivost a klid. Většinou bývají ochotní a dobrosrdeční. Jejich hlavní životní boj spočívá ve smíření se sami se sebou. Umí dávat hodně lásky, ale stejně tolik jí potřebují dostávat. Pokud se jim jí nedostává dostatečně, upadají do disharmonie a mohou být nenávistní a vzteklí. Modroocí lidé dokážou zelenooké naprosto ovládnout. Hnědoocí jsou pro zelenooké velmi přitažliví a vztahy mezi nimi bývají celoživotní. Vztah dvou zelenookých má v sobě příliš mnoho žárlivosti a podezíravosti.

3. Hnědé oči

Lidé s hnědýma očima bývají solidní a vyrovnaní. Svému okolí poskytují bezpečí, zázemí a klid, ale nechybí jim ani životní vášeň. Mají sklon k přepracování a nezřídka jsou mezi nimi workoholici. Vztah mezi hnědookými partnery musí být založen na toleranci a kompromisu. Často se dávají dohromady se zelenookými, ale ti musí být připraveni vzít na sebe většinu běžných úkolů, zodpovědnosti a starostí.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy