Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Vary jsou teprve na začátku a už mají své nej: Podívejte se na nejkrásnější pár festivalu!

Táňa Kuchařová je s Ondřejem poprvé na veřejnosti jako pár.
Zdroj: Herminapress.cz

To bylo ale cavyků s chozením! Než Taťána Kuchařová (25) médiím přiznala, že jí do prázdné postele po modelu Lanovi Carlsonovi přihopkal fešácký hudebník Ondřej Brzobohatý (30), musely nejprve světlo světa spatřit usvědčující fotky a pak ještě nastalo dlouhé zapírání ve stylu „jsme jen kamarádi“.

Nakonec ale bývalá Miss World a rázný odpůrce bulváru museli vyjít s pravdou ven, a pokud si Táňa nenechá udělat ještě další plastickou operaci, je jasné, že tu máme nejkrásnější pár Česka.

Stačí se jen podívat na tyto snímky z karlovarského filmového festivalu, konkrétně ze zahajovací party. Brzobohatý skoro jako James Bond, v jeho případě možná spíš James Dean, a Kuchařová coby femme fatale ze zlaté éry Hollywoodu. S třešňovou rtěnkou, nahým líčením a francouzským drdolem je spolu s Ondřejem na úrovni velkých hvězd filmového plátna.

Své nejhezčí nej si tak filmový festival vybral hned na začátku a Andrea Verešová nebo Aňa Geislerová se budou muset hodně snažit, aby tuhle dvojici někdo překonal. Problém je, že Andrea ani Aňa nemají vedle sebe jednoho z nejžádanějších mužů Česka.

Související články

Další články