Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vánoční párty ve velkém stylu: Babišová slavila 3. advent se sexy floristou

Vánoční párty u Babišových.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
večírek
Vánoční kostýmová párty, na kterou pozvala Monika Babišová (45) své nejbližší, byla podle fotografií pořádně bujará. Nechyběla večeře, drinky, zábava a dorazil i Andrej Babiš (65). Monika se tiskla ke své blízké kamarádce Zuzaně Augustin Poláčkové i zahradnímu designérovi Ivanu Šablatúrovi. S nimi manželka premiéra tráví hodně času, byli spolu i na dovolené ve Francii.

Monika Babišová (45) a její známí milují zábavu, proto se často u různých společenských příležitostí potkávají, tráví spolu dovolené a organizují bujaré večírky. Nejinak tomu bylo i tento víkend, když parta kolem paní premiérové slavila třetí adventní neděli.

Na začátku párty se podávala večeře u krásně prostřeného stolu. Poté už následovalo bujaré veselí. Atmosféru Vánoc doladily vánoční kostýmy, ve kterých účastníci dorazili. Jediný, kdo nesplnil dress code, byl Andrej Babiš (65). Dorazil v bílém svetru a podle fotografií se zastavil jen na chvíli.

Zato fešný florista Ivan Šablatúra, který má k Babišové hodně blízko, se zdržel pravděpodobně až do konce. S Monikou se na fotografiích k sobě tiskli a večírek si náramně užili. Monika Babišová se převlékla za sexy paní Santovou. Pruhované punčošky nad kolena zdobily zelené mašličky a outfit doplnila bílými střevíčky.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy