Málokdo má právo říct, že si někdo nezasloužil nic pod stromeček, ale my naštěstí ano! Ne, neproste, těchto pět českých „ksichtů“ prostě nemohlo včera dostat od Ježíška nic, protože celý rok vytrvale zlobilo!

Diana Kobzanová

Zločinné spolčení je v civilizované společnosti trestným činem a Diana se spolu s celosvětovou federací zlatokopek a také se svým svědomím spolčila proti snadno emočně zranitelnému a o trošku naivnějšímu hokejistovi Winnipegu Michaelu Frolíkovi. Je důvodně podezřelá, že ji k pohádkově bohatému sportovci na začátku netáhla jen láska a prostý cit, který měl zřejmě přijít až později. Kobzanová se tak zamilovala, že zpřetrhala v republice všechny vazby a vzdala se pořadu v rádiu a televizi, což dělá modelka za zenitem jen v případě zešílení nebo s poslední šancí na jackpot. Z lásky se před několika dny narodila holčička a vezmeme-li v potaz, že Frolík si tutově Dianu vezme (tajně a narychlo, tak už to u těchhle holek bývá) bez předmanželské smlouvy, Kobzanová si skutečně pod stromeček nezaslouží nic než naši závist, že to dokázala!

Pavel Novotný

Bezskrupulózní, jakousi falešnou mocí opilé hovado, které pod pláštíkem tzv. jiného bulváru systematicky uráží jiné a zneužívá svého „postavení“ k bezprecedentním útokům na důstojnost každého, kdo se mu v šoubyznysu nelíbí. Krytý konexemi všemocného otce a šíleným vydavatelem prahne po lynči a ve své zlobě a frustraci z ošklivého těla a řečového handicapu okopává kotníky mnohem talentovanějším a slušnějším, kteří se často nebrání jen proto, aby se s tímto prasetem nemuseli špinit. Ve volném čase se věnuje hazardním hrám, případně o sobě rozhlašuje, že úspěšný pořad moderuje na TV Nova proto, že je dobrý, a nikoli proto, že na polovinu televize něco ví on nebo jeho otec, který tahá za nitky. Novotný by zasloužil mnohem víc než ignoranci Ježíška. Zasloužil by pád na samotné dno, aby si uvědomil, že hodnoty jako pokora nebo skromnost jsou stále ještě aktuální.

Jakub Kohák

Odporná vyžírka, která by pro své trezory plné nakřečkovaných peněz neměla dostat vůbec nic. Zatímco kvůli němu celá branže hladoví, on vyžírá do posledního kšeftíčku každou reklamní zakázku v zemi, a to do té míry, že na Štědrý den a během svátků nikdo jiný krom Libušky Šafránkové a kosy z Mrazíka v televizi nebude. Kohák je tak nenažraný, že klíčové štěky v reklamách vyfoukával po celý rok nejen konkurentům, ale i herečkám, dětem a zvířatům. Situace zašla tak daleko, že na Silvestra nebude v televizi krom půlnočního odpočítávání a Koháka už vůbec nic jiného. Kohák má prostě za sebou tak úspěšný rok, že už si nic navíc pod stromeček nezaslouží! Stejně už všechno má.

Eva Jansen

Asi nejzlobivější fanynka celebrit a postrach večírků smetánky. Kdysi ochotnice Eva Jeníčková, která si zahrála ve filmu Sněženky a machři, aby si po nevyžádaném návratu z emigrace zahrála i v druhém díle, je od té doby přesvědčená, že je celebritou. Podobně mylně je režisér dvojky a její nabíječ Viktor Tauš roky udržován v klamu, že je režisér, a tak je tato dvojice pořád dokola řešena u vchodu na večírky, kam se snaží probojovat coby prominentní, zatímco pro pořadatele je na úrovni náhodných kolemjdoucích. Zejména Jeníčková v tomto hodně zlobí a odmítá se se statusem smrtelnice smířit. Společně s modelkou Nikol Moravcovou je dlouhodobě podezřelá z toho, že si pozvánky na večírky tiskne doma na cyklostylu, jinak si její přítomnost všude nedokáže nikdo vysvětlit. Příští rok už musí být hodná a neotravovat slavné, ten letošní ale celý prozlobila!

Veronika Žilková

Ztělesněné zlo a vypočítavost si nezaslouží žít, natož dárky k Vánocům. Kdysi zasloužilá matka, dnes již jen nekompromisní despotická manželka, matka a paní ministrová, která rozsévá zlo a nemá ráda lidi. Opilá politickou mocí svého manžela, nevlastního syna a již brzy bývalé příbuzné Batulkové je Žilková už jen stínem dávné dobračky. Esenciální nenávist, s jakou štve svou dceru Agátu a jejího zlomuže proti celému světu, je jen slabým odvarem jejích plánů. Veronika nemá ráda lidi a podle nás už dokonce nemá ráda ani Suchdol! Má ráda jen Babiše, a to jenom pro peníze, což je strašné. Doufáme, že včera nedostala nic k Vánocům a že to lidem brzy dojde. Co? Ale ne to s Babišem, to jim dojde pozdě, ale to, že Žilková je zlo!!!

Pěkné svátky všem, krom této pětice.