Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vánoční křišťálová koule Vlasty Plamínka: Nepište Ježíškovi, ale univerzu a vše se vyplní! Řeknu vám, jak na to…

Vlastík vám radí, jak napsat kouzelný dopis, který plní přání. Náš
šéfredaktor už ho píše a chechtá se, že Slavia vyhraje příští
rok ligu.

Milí eXtranávštěvníci,

čas se nachýlil a prožijeme týden spojený s nadílkou, světly svíček, hodováním, návštěvami a já nevím čím ještě…

Panečku – jak to vše přežít bez nástrah a co nám tyto sváteční dny ukazují z mystického hlediska?

Štědrý den letos připadá na úterý a jeho vibrační číslo dne je šestka. Pro většinu z nás by to měl být den skutečně hluboce prožitkový, a to se netýká pouze dárků a slavnostní večeře, ale letos bychom měli vnímat velmi výrazně také vibrace přírody a živlů. Proto je velmi vhodné si vyjít ven a setrvat na chvíli nebo i déle třeba na okraji lesa, u rybníka či řeky a v modlitbě či meditaci splynout s nimi v jednu láskyplnou bytost. Pokud to dokážete, pocítíte velký přísun energie a uvolnění všech napětí ve fyzickém těle.

Na Štědrý den, zejména dopoledne, si udělejte chvíli pro lásku. Ohnivé sexuální fantazie a náruživost vás mohou příjemně překvapit a uvolnit a dát tak celému dni zcela jiný náboj než pouze povinnosti v kuchyni a na nákupech. Před večeří je vhodné si mj. zapálit čakrovou svíčku a nechat ji hořet po celý večer. Dodá vám více rovnováhy a uvolní zátěžové energie z minulých dnů.

První svátek vánoční odpočívejte a užívejte klidu a pohodu z toho, že například nemusíte do práce. Dopřejte si hodně spánku a až ve druhé polovině dne začněte vytvářet větší aktivitu. Pokud si kromě tradičních návštěv příbuzných a přátel uděláte také chvíli čas na sebe, doporučuji následující rituál: U zapálené čakrové svíčky (může být i klasická svíčka fialové nebo zlaté barvy) si zklidněte mysl a vezměte papír a tužku a napište dopis. Komu? Univerzu!

Začněte stylem: „Přeji si … Odpouštím … Rozdávám …“ A celý dopis ukončete větou: „Tak se staň!“ Potom tento dopis spalte nad svíčkou a popel (nebude ho příliš mnoho) nasypte do skleněné nádobky a ještě týž den po západu slunce jej vysypte do proudící vody v přírodě. Pokud budete postupovat takto důsledně, poznáte, že většina obsahu z dopisu se vám v průběhu následujícího roku vyplní.

Druhý svátek vánoční bude pro vás trochu zákeřný. Pokud možno vyhněte se hádkám a lehkému hazardu. Ti, co příliš neumí pít alkohol, by se měli mít více na pozoru. Snáze ztratí sebekontrolu a příští ráno by pro ně bylo hodně náročné. Tento den je naopak vhodný pro péči o své tělo formou plavání, saunování, lyžování nebo odbourávání svátečních kalorií cvičením ve fitku.

Pokud musíte přes vánoční svátky pracovat, potom pro citlivější povahy bude 24. prosinec více zátěžový než loňský. Pánové a dámy, chcete-li svému protějšku dát kopačky, vyhněte se také tomuto datu. Letos více než kdy jindy by to váš protějšek těžko unesl. Naopak, chcete-li na Štědrý den svou milovanou požádat o ruku nebo jí nabídnout sňatek, tak letos naopak je tento den pro takový nápad velmi pozitivní. Z numerologického hlediska posiluje rodinu a duchovní i materiální hojnost pro společné soužití. Dokonce i početí dítka v tento den mu dává do vínku velkou vnímavost a nadprůměrné umělecké a duchovní cítění a invenci.

Krásné plamínkové Vánoce!!!

Pište mi sem.

www.brucektarot.cz

Související články

Další články