Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vánoční hymna Evropy 2 je tady: Jak se vám líbí a jak to, že Leošovi dovolili zpívat?

Zdroj: youtube.com

Partička moderátorů z rádia Evropa 2 si už pořádně jede ve vánoční atmosféře a v adventním čase má svůj speciální vánoční song, kde samozřejmě uslyšíte i Leoše Mareše (38)!

Při pečení cukroví si tak můžete pobrukovat chytlavou skladbu, jejíž melodie od Thrift shop (Macklemore & Ryan Lewis feat. Wanz) je momentálně jedním z největších hitů poslední doby. Kromě celé partičky oblíbených tváří z Evropy 2 se už v půlce rozezní rap Leoše, jehož Lži jsou jako déšť a už zase prší odříkáno v jedné tónině se hraje na některých diskotékách dodnes. A aby toho nebylo málo, ozve se v něm i hlas gastropekelníka Ládi Hrušky

K singlu se chystá i vánoční videoklip, do kterého si moderátoři pozvali další hvězdy českého šoubyznysu, takže vás čeká překvapení, které vám samo ani omylem neprozradíme, a klip vám rovnou naservírujeme, až bude hotový. "Natáčení bylo občas docela napínavé. V jednu chvíli jsme třeba točili taneční scénku ve studiu během vysílání. Bylo nás tam asi dvacet plus štáb a Leoš a já jsme odbíhali k mikrofonu na mluvené vstupy. Spousta věcí vznikla spontánně poté, co se zapnula kamera, a myslím, že je vidět, že jsme se u toho dost bavili. Už se těším na celý videoklip," říká Patrik Hezucký. Tak uvidíme.

Související články

Další články