Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Válka v atletickém světě: Svoboda sváděl trenérovi ženu přes fotky svého penisu! Co Karas chlípnému sportovci vzkázal?

Z nich už kamarádi nebudou.
Tohle se ještě ve sportovním světě nestalo. Atlet trenérovi totiž dělal do přítelkyně a snažil se ji svést, když její partner byl na mistrovství světa v Americe. Naštěstí se to Petru Svobodovi (31) nepovedlo, ale má to nedozírné následky. Kouč Josef Karas (37) tuhle avantýru veřejně odhalil a chce pomstu.

Když trenér reprezentace Josef Karas odletěl do zámoří, tak ještě netušil, co se doma bude dít. Situace využil holohlavý atlet Petr Svoboda a snažil se svést bývalému modelovi přítelkyni. Dokonce jí posílal nevhodné fotky se svým penisem, který koukal zpod trenek, a na břiše měl k tomu všemu ještě vibrátor.

Jenže Karasova přítelkyně nejen svodům odolala, ale také vše za čerstva pověděla svému partnerovi, který nevěřil svým vlastním uším, že mu tohle kamarád může udělat. Nešlo mu do hlavy, proč si zrovna vybral jeho družku.

„Jen co vytáhnu paty z domova a odletím s atletickou reprezentací na mistrovství světa do USA, tak se ke mně dostanou překvapivé informace o takzvaných kamarádech,“ spustil na Facebooku své neuvěřitelné vyprávění Karas, který to na sociální síť napsal, aby všechny varoval před lidmi, co se tváří, že vás mají rádi, ale zabodnou vám kudlu do zad.

„Normálně bych takovou věc vůbec neřešil veřejně a tento způsob je pro mě dost nepříjemný, ale jelikož nemám jinou možnost vyřešit to ‚chlapsky‘ osobně, kdy bych pravděpodobně ztratil svou trenérskou pozici, seděl za mřížemi a zničil olympijský sen svých svěřenců, musím se uchýlit k tomuto textu,“ pokračoval a celé to nabíralo na obrátkách, až se tomu nechtělo věřit.

„Včera mi moje přítelkyně poslala celou konverzaci, která proběhla mezi ní a překážkářem Petrem Svobodou. Detaily nejsou důležité, krom toho, že ji zval k sobě v mé nepřítomnosti. Tu konverzaci následně dovršil zajímavou fotkou svého penisu a takzvaným Strap-on vibrátorem. Asi se chtěl veřejně pochlubit, což mu vlastně touhle cestou umožním. Doufám, že to ví jeho přítelkyně – Kateřina Kodrová – a je na Petra pyšná. To, že potřebuješ asistenci umělého přirození, raději nebudu vůbec komentovat. Peťane, ber tohle jako varování, druhé už nebude!“

Druhý nejhezčí muž světa je vzteky běsný a doufá, že už si dá Svoboda pokoj a radši se bude věnovat své přítelkyni než cizím holkám trenérů.

Mohlo by vás zajímat

Další články