Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

VÁLKA O MAJETEK U ROSOLA A OCHOTSKÉ: Kdo všechno získá a kdo odejde s pláčem?

Jak tohle celé dopadne?
+ Dalších 5 fotografií
Říká se, že hranice mezi láskou a nenávistí je děsně tenká, stačí málo a člověka, kterého jste miloval více než život, najednou nenávidíte jako největšího nepřítele. A když se to stane v manželství, tak začne pořádné peklo. Hlavně se manželé začnou hádat o děti a majetek, tím se rozhoří boj na život a na smrt.

Když v manželství nic nemáte, tak se nemůžete ani o nic soudit a o něco přijít. Jenže v případě bohatého tenisty Lukáše Rosola (31) a Michaely Ochotské (32) nastane nelítostná válka, kdy půjde nejen o péči malého Andrého (1,5), ale hlavně o luxusní vilu v Benicích, kde oba dva bydleli.

Míša se odstěhovala do baráku k rodičům do Nupak, a tak je rodinný dům osamocen. Lukáš tam sám být nechce a milenku si tam ještě nepřivedl. Jako by věděl, že by to mohl být olej do ohně, kdyby si ji dotáhl do hnízdečka lásky, které obýval s vnadnou moderátorkou.

Vila má hodnotu několika milionů, je luxusně zařízená, takže to cenu ještě zvyšuje. K tomu patří velký pozemek s bazénem a vysázenými stromy, o které se dokonce starala sama Míša. Teď se buď o ně bude starat nová paní domu, nebo noví majitelé, kdyby se manželé rozhodli dům prodat.

Jestli si ale myslíte, že ta nemovitost byla zaplacena v hotovosti, tak se mýlíte, je zatížena hypotékou, takže se asi známá zlatokopka nepožene do toho, aby dům dostala do svého vlastnictví. Ani vozový park, naposledy to bylo pět drahých aut, sexy blondýnka nedostane, protože je Lukáš koupil ještě před manželstvím, takže na polovinu z ceny nemá nárok.

Stejně nakonec poznají, že největší cenu má jejich společný syn André, který je oba potřebuje a chtěl by vyrůstat ve spokojené rodině. To už se mu nesplní, ale oba by si měli uvědomit, než se strhne nelítostný boj u rozvodového soudu, že jsou hlavně rodiče a měli by se tak chovat. Aby nakonec nepřišli o lásku svého jediného potomka…

Mohlo by vás zajímat

Další články