Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V USA se objevilo záhadné zmutované zvíře: Je tohle bájný tvor, po kterém lidé už dlouho pátrají?

Chudák králík. Díky nemoci vypadá jako nějaké mimozemské zvíře.
Zdroj: archiv

Říká se mu Frankenstein a vinou nemoci vypadá spíš jako nějaký zakrslý jelen. A přitom je to jen obyčejný králík, který trpí na nevzhledné a bolestivé nádory, které mu vyrůstají z hlavy v podobě paroží.

Nebohé zvíře stižené papilloma virem poskakovalo na dvorku rodiny Boettcherových ve městě Mankanto v Minnesotě. Rodina neváhala a ihned podivného mutanta zdokumentovala. Ačkoliv se zdá, že zvířeti podivné výrůstky nemohou nijak ublížit, pravda je taková, že pokud ještě porostou, nakonec zvíře zemře hlady, protože se nebude moct kvůli výrůstkům najíst.

Králík s nádory snad konečně vyvrátí pověsti o bájném zvířeti zvaném jackalope, což by mělo být něco mezi králíkem a antilopou a v USA je stejnou legendou jako Bigfoot. Záznamy o tajemném zvířeti existují už od roku 1789 a kresby a malby tajemného králíko-jelena se objevují i ve starých knihách. Nakonec se tedy ukáže, že bájný tvor není nic jiného než zvíře stižené papilloma virem.

Související články

Další články