Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

V Tváři zazářila Leona Machálková jako odzbrojující MILFka: Pazderková s vizáží vyhublého pudla by se měla raději schovat

V Tváři zazářila Leona Machálková jako odzbrojující MILFka: Pazderková s vizáží vyhublého pudla by se měla raději schovat
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Máme za sebou další díl nekonečné pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Nemůže být pochyb o tom, že tahle řada má mnohem méně diváků, než měly ty předchozí. V této sérii jsou na jedné straně tváře, které moc dobře známe, a na druhé jsou ty, o kterých pomalu nikdo neslyšel, a navíc jsou jejich vystoupení příšerně nudná. Celou show táhnou čtyři krásky a Tomáš Matonoha.

Dnešní díl soutěže Tvoje tvář má známý hlas si ukradla fenomenální zpěvačka Leona Machálková. Božská Leona zazpívala song od Jenifer Lopez, a co se týče vizáže, tak vypadala jako dvojnice latinskoamerické divy.

Leona sice oslavila padesáté narozeniny, ale takový věk by jí snad nikdo netipoval. Kostymérky a vizážistky se na ní doslova vyřádily. Nejenom, že Leona perfektně zazpívala a diváci se mohli zbláznit, i v outfitu, ve kterém vystupovala, vypadala o dvacet let mladší.

Za největšího šoumena byl opět Tomáš Matonoha, jehož hlas sice není kdo ví jaké terno, ale show umí udělat pořádnou. Navíc je vtipný a trefný na rozdíl od moderátora Ondřeje Sokola. Vítězkou se bohužel nestala Leona, která by si to zasloužila, nýbrž Berenika Kohoutová, která byla hodně dobrá, ale co si budeme povídat, umí to lépe.

Strašákem večera byla jednoznačně prkenná a trapná Iva Pazderková. Jejím vtipům se nesměje nejenom publikum, ale už ani její kolegové. Dnes večer měla opravdu příšerný účes alá pudl. Absolutně jí to nesedělo k její kostnaté postavě a obličeji.

Největší kočky soutěže jsou jednoznačně Leona Machálková, Berenika Kohoutová, Aneta Krejčíková a Jitka Boho. Kromě Matonohy a zmiňovaných dam by tam už nemusel být nikdo další. Nestojí totiž za nic. Pěvecké výkony průměrné a celkový dojem nulový.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy